Śmiertelny wypadek na „pasach”. Nie żyje 65-letni mężczyzna!

65-letni mężczyzna zginął wczoraj w Młynarach w wyniku potrącenia przez nadjeżdżający samochód. Zatrzymany został 32-latek kierujący autem. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę około godziny 19.00 w miejscowości Młynary. Tam, 32-latek kierujący fordem focusem i jadący w kierunku Młynarskiej Woli potrącił 65-latka, który znajdował się na przejściu dla pieszych. W wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł na miejscu.

Policjanci zbadali trzeźwość kierującego fordem. Wynik badania to 0,00 promila alkoholu w organizmie. Pieszy na odzieży nie posiadał elementów odblaskowych jednak zdarzenie miało miejsce na terenie zabudowanym, więc takiego obowiązku nie miał.

Decyzją prokuratora 32-letni kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu także prawo jazdy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Pasłęku.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

1 komentarz

  • tsa Reply

    28 grudnia 2017 at 18:30

    To główna droga w Młynarach do tego bardzo ruchliwa źle oświetlona i brak znaków zatrzymywania i postoju !Notorycznie za nieszczęśliwym przejściem zaparkowane wzdłuż drogi samochody brak oświetlenia na przejściu ! Za tę śmierć odpowiadać powinny władze Miasta Młynary!

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register