Zaloguj się | Rejestracja

Czwartek, 29 czerwca 2017

imieniny: Piotra, Pawła, Benity

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
31.03.2016 08:41 | mk. | 0 komentarzy

Zespół MIG wystąpi w Klubie Arena Wysoka k/ Elbląga

Już w najbliższą sobotę (2 kwietnia) Klub Arena Wysoka zaprasza wszystkich fanów zespół MIG na energetyczny koncert w ich wykonaniu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

W  świąteczny  weekend Klub Arena Wysoka obchodził szóste urodziny. Podczas imprezy na klubowej scenie wystąpił elbląski muzyk Gesek, a także Geo Da Silva – didżej pochodzący z Rumunii, którego hit „I’ll Do You Like A Truck”  podbił miliony serc, o czym świadczy liczna publika, która przybyła do klubu, specjalnie na jego występ.


Dla spragnionych tanecznych i skocznych przebojów klub Arena Wysoka ma coś specjalnego. Już w najbliższą sobotę (2 kwietnia) organizatorzy zapraszają wszystkich fanów zespół MIG na energetyczny koncert w ich wykonaniu. 
Grupa została założona w 2000 roku w Pruszkowie. Zespół tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota Gwiazdowska, Marek Gwiazdowski, Krzysztof Gwiazdowski i Sławomir Gwiazdowski. Pierwsza piosenka zespołu to utwór „Co Ty mi dasz” z 2000 roku.


Największe sukcesy zespołu to zdobycie w 2012 r. tytułu Hit Lata na Disco Hit Festival w Kobylnicy za utwór „ Jej dotyk”. Rok później na tym samym festiwalu zespół zajął drugą lokatę z piosenką „Dziewczyna z sąsiedniej ulicy”.
Zespół znany jest też z takich kompozycji, jak „Nie ma mocnych na Mariolę, Wymarzona”, „Miód Malina” i „ Słodka wariatka”, które posiadają po kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie internetowym YouTube.


Dla naszych Czytelników, którzy chcą zobaczyć zespół MIG na żywo mamy do rozdania, aż 20 wejściówek na sobotni koncert w Klubie Arena Wysoka. Jak je zdobyć? Wystarczy udostępnić tę  informację na swoim koncie na facebooku oraz powiadomić nas poprzez wiadomość prywatną na naszym koncie facebookowym o tym, że bierzecie udział w konkursie. Wejściówki wylosujemy wśród uczestników konkursu w piątek.


Gazeta Elblag24.pl objęła patronatem medialnym imprezy organizowane w Klubie Arena Wysoka
TOP FAKTY