Zaloguj się | Rejestracja

Piątek, 23 czerwca 2017

imieniny: Wandy, Zenona, Prospera

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
07.04.2016 16:46 | mk. | 0 komentarzy

Zapowiada się kolejny imprezowy weekend w klubie Arena Wysoka. Tym razem dość nietypowa impreza – wybory Miss Arena 2016

W najbliższą sobotę (9 kwietnia) w klubie Arena Wysoka odbędą się wybory Miss. O miano najpiękniejszej dziewczyny powalczy 5 finalistek

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

W najbliższą sobotę (9 kwietnia) w klubie Arena Wysoka odbędą się wybory Miss. Organizatorzy miesiąc temu na swoim profilu facebookowym zorganizowali konkurs – Miss Arena 2016 , do którego zgłosiło się ok.70 kandydatek. Spośród tej liczby wyłoniono pięć Pań, które zdobyły największą ilość polubień przy nadesłanych przez nie zdjęciach.

O miano najpiękniejszej dziewczyny powalczy 5 finalistek:

- Klaudia Wojtusiak
- Marta Godzieba
- Żaklina Bartochowska
- Agnieszka Troka
- Magdalena Seweryn

Dla zdobywczyni tytułu najpiękniejszej przewidziane są nagrody rzeczowe, a także miesięczny karnet na fitness, kolacja oraz upominek od firmy jubilerskiej.

Dodatkowo podczas sobotniej imprezy wystąpi gość specjalny – NEXBOY,  jak zapewniają organizatorzy sala techniczna będzie ,,ostro dudniła”.

Tego dnia wszystkie Panie do godziny 22:00 wchodzą za darmo.

Dla naszych Czytelników, którzy chcą zobaczyć zespół MIG na żywo mamy do rozdania, aż 20 wejściówek na sobotni koncert w Klubie Arena Wysoka. Jak je zdobyć? Wystarczy udostępnić tę  informację na swoim koncie na facebooku oraz powiadomić nas poprzez wiadomość prywatną na naszym koncie facebookowym o tym, że bierzecie udział w konkursie. Wejściówki wylosujemy wśród uczestników konkursu.


Gazeta Elblag24.pl objęła patronatem medialnym imprezy organizowane w Klubie Arena Wysoka
TOP FAKTY