Zaloguj się | Rejestracja

Niedziela, 28 maja 2017

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Pilne!
  • Najtańsze teksty sponsorowane w gazecie elblag24.pl. Zadzwoń już TERAZ! Tel: 668-869-872
03.05.2016 10:04 | mk. | 0 komentarzy

Zespół „Piękni i młodzi” wystąpi w klubie Arena Wysoka

Miłośnicy tanecznych przebojów grupy „Piękni i młodzi” będą mogli poszaleć razem z nimi w sobotni wieczór w klubie Arena Wysoka.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas.

Miłośnicy tanecznych przebojów grupy „Piękni i młodzi” będą mogli poszaleć razem z nimi w sobotni wieczór w klubie Arena Wysoka.

Piękni i młodzi to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę z gatunku disco polo, dance i pop rock, założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. W 2014 roku zespół wziął udział w przesłuchaniach do siódmej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka w telewizji Polsat. Na etapie przesłuchań grupa zaprezentowała utwór „Kocham się w Tobie” i zakwalifikowała się do stawki półfinałowej. Wykonała w nim swój przebój „Niewiara” i awansowała do finału jako pierwszy zespół disco-polowy w historii programu.

W sobotę (07 maja) odbędzie się koncert młodej i pięknej grupy w klubie Arena Wysoka.

Dla naszych Czytelników, którzy chcą zobaczyć zespół Piękni i młodzi na żywo mamy do rozdania, aż 20 wejściówek na sobotni koncert w Klubie Arena Wysoka. Jak je zdobyć? Wystarczy udostępnić tę  informację na swoim koncie na facebooku oraz powiadomić nas poprzez wiadomość prywatną na naszym koncie facebookowym o tym, że bierzecie udział w konkursie. Wejściówki wylosujemy wśród uczestników konkursu w piątek.


Gazeta Elblag24.pl objęła patronatem medialnym imprezy organizowane w Klubie Arena Wysoka
TOP FAKTY