Szukasz pracy na wakacje? Akcja Lato w OHP

Szukasz pracy na wakacje ? Masz 16-25 lat ? Przyjdź do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Elblągu przy ulicy Junaków 5. Młodzieżowe Biuro Pracy działające w strukturze Centrum oferuje dostęp do ofert krótkoterminowych od czerwca do września, pozyskanych od elbląskich pracodawców oraz z Mierzei Wiślanej.

 

Zapraszamy młodzież, która chciałaby połączyć przyjemne z pożytecznym. Praca nad Bałtykiem daje możliwość zarobku pieniędzy, zdobycia doświadczenia zawodowego a także spędzenia czasu wolnego nad morzem.

Obecnie Młodzieżowe Biuro Pracy poszukuje osób na następujące stanowiska: kelner/kelnerka, pomoc kuchenna, pomoc w pensjonacie, pracownik kawiarni, sprzedawca lodów i gofrów, sprzedawca w sklepie z pamiątkami, kolporter ulotek.

Ponadto zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych porad doradców zawodowych i specjalisty ds. rozwoju zawodowego, którzy pomogą osobom bezrobotnym, poszukującym pracy, studentom oraz osobom uczącym się do 25 roku życia w odnalezieniu się na lokalnym rynku pracy. W tym celu prowadzą porady, indywidualne konsultacje, grupowe spotkania i warsztaty. Młodzieżowe Biuro Pracy oferuje również dostęp do stałych ofert pracy oraz pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony na facebook.com „Młodzieżowe Biuro Pracy-Elbląg” oraz do sprawdzania aktualnych ofert pracy w naszej bazie na stronie internetowej www.mbp.ohp.pl.

Zapraszamy do osobistego kontaktu w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45 – 15:45.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register