Udane wakacje Twojego dziecka w …przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

Nieuchronnie zbliżają się wakacje, a wraz z nimi urlop i letni wypoczynek. Dzieci nie mogą się już doczekać radosnego okresu zabaw i przygód podczas wspólnych wyjazdów z rodzicami. Co jednak zrobić z dziećmi, kiedy urlop nam się już skończy i pora wracać do pracy?

Tu pojawia się problem, urlop się kończy i czas wracać do pracy. Rodzice dzieci przedszkolnych mają dylemat. Ich macierzyste placówki w okresie wakacyjnym są zamknięte a nie zawsze możemy liczyć przecież na pomoc babć, dziadków czy najbliższej nam rodziny. Co wówczas mamy zrobić z naszymi pociechami?

Można zapewnić im dalsze, wspaniałe i pełne zabawy oraz przygód wakacje w Niepublicznym Artystyczno-Językowym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, które w okresie wakacyjnym jest cały czas otwarte.

Można tu przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 16.30.

Nie ma w Elblągu drugiego przedszkola tak długo funkcjonującego w ciągu dnia i to w czasie wakacji.

Nie jest też tak, że dziecko w tym czasie tylko siedzi i się nudzi, a przedszkole stanowi jedynie „przechowalnię” dla naszej pociechy w okresie wakacyjnym.

Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 16:30. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko świetnie się bawi i przy okazji uczy.

Zaplanowane są również wycieczki, ciekawe wyjścia jak również zajęcia odbywające się na przedszkolnym placu zabaw z wykorzystaniem basenów, piaskownicy, urządzeń do zabaw i wielu innych atrakcji. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, w tym lektorów języka angielskiego. W zależności od pogody zabawy odbywają się w salach placówki lub na powietrzu, na potężnym placu zabaw.

Niepubliczne Przedszkole „Mały Europejczyk” w piątki organizuje również imprezę dla dzieci pod nazwą „Pidżama Party”. W ten dzień dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę i zagwarantowaną dobrą zabawę. Dzieci nocują wówczas w przedszkolu a rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.

Oferta wakacyjna Niepublicznego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców.

Cena za miesiąc wakacji w przedszkolu to tylko 590 zł.

W tej cenie dzieci mają zapewnione:

– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację, zdrowe przekąski)

– fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego,

– liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry,

– naukę języka angielskiego,

– udział w kursach Szkoły Tańca Broadway,

– naukę gry w squash,

– udział w zajęciach z wykorzystaniem rolek i hulajnóg na profesjonalnym torze Olimpii Elbląg.

Istnieje również możliwość zapisania dziecka na Wakacje w Przedszkolu na krótszy okres czasu. Wówczas jeden dzień pobytu dziecka w placówce to koszt 60 zł/dzień.

Szczegółowy program wakacji w Przedszkolu Mały Europejczyk dostępny jest u dyrektor placówki.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register