Udane wakacje Twojego dziecka w Przedszkolu Mały Europejczyk!

Nieuchronnie zbliżają się wakacje, a wraz z nimi urlop i letni wypoczynek. Dzieci nie mogą się już doczekać radosnego okresu zabaw i przygód podczas wspólnych wyjazdów z rodzicami. Co jednak zrobić z dziećmi, kiedy urlop nam się już skończy i pora wracać do pracy?

Rodzice dzieci przedszkolnych mają dylemat. Ich macierzyste placówki w okresie wakacyjnym są zamknięte a nie zawsze możemy liczyć przecież na pomoc babć, dziadków czy najbliższej nam rodziny. Co wówczas mamy zrobić z naszymi pociechami?

Jest takie niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju przedszkole w Elblągu gdzie nawet Dzień Dziecka trwa aż trzy dni https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/trzydniowy-dzien-dziecka-w-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,10856.htm – bo dzieci i ich potrzeby, rozrywka, edukacja są tu zawsze na pierwszym miejscu. Gdzie pracują oddane dzieciom nauczycielki, których praca jest dla nich nie obowiązkiem ale pasją i poświęceniem. Jest tu również niezwykła Pani Dyrektor, która dba aby przedszkole było dla dzieci miejscem niezwykłym, magicznym, aby się tu nigdy nie nudziły. Tak jest właśnie w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Nie wierzysz? Przekonaj się sam: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

Zapewnijcie więc swoim dzieciom dalsze, wspaniałe i pełne zabawy oraz przygód wakacje w Niepublicznym Artystyczno-Językowym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, które w okresie wakacyjnym jest cały czas otwarte. Dzieci będą tu nie tylko wspaniale się bawić ale przy okazji uczyć języka angielskiego codziennie.

Można tu przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko może tu przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 16.30.

Nie ma w Elblągu drugiego przedszkola tak długo funkcjonującego w ciągu dnia i to w czasie wakacji.

Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 16:30. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko świetnie się bawi i przy okazji uczy.

W okresie wakacyjnym zaplanowane są wycieczki, ciekawe wyjścia jak również zajęcia odbywające się na przedszkolnym placu zabaw z wykorzystaniem basenów, piaskownicy, urządzeń do zabaw i wielu innych atrakcji. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, w tym lektorów języka angielskiego. W zależności od pogody zabawy odbywają się w salach placówki lub na powietrzu, na rozległym i dobrze wyposażonym placu zabaw.

Oferta wakacyjna Niepublicznego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko fantastycznie spędzony czas dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla pracujących rodziców.

Cena za miesiąc wakacji w przedszkolu to tylko 590 zł.

W tej cenie dzieci mają zapewnione:

– pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolację, zdrowe przekąski)

– fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego,

– liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry, wycieczki,

– naukę języka angielskiego,

– udział w kursach Szkoły Tańca Broadway,

– naukę gry w squash,

– udział w zajęciach z wykorzystaniem rolek i hulajnóg na profesjonalnym torze Olimpii Elbląg.

Istnieje również możliwość zapisania dziecka na Wakacje w Przedszkolu na krótszy okres czasu. Wówczas jeden dzień pobytu dziecka w placówce to koszt 60 zł/dzień.

Szczegółowy program wakacji w Przedszkolu Mały Europejczyk dostępny jest u dyrektor placówki.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register