Utrudnienia na ul. Pilgrima

Departament Zarząd Dróg informuje, że w związku z planowanym remontem ul. Pilgrima na odcinku od ul. Nowowiejskiej do końca parkingu przy sklepie „Biedronka” od dnia 30.08.2021r. będą występować utrudnienia w ruchu pojazdów.

W ramach pierwszego etapu robót, na czas wykonywania robót drogowych konieczne będzie zamknięcie istniejącego zjazdu z ul. Nowowiejskiej, wyłączony z ruchu zostanie odcinek ulicy Pilgrima oraz parking po stronie pawilonów handlowych.

Komunikacja pojazdów odbywać się będzie poprzez tymczasowo odtworzony „stary” zjazd z ul. Nowowiejskiej. Ponadto, na czas I etapu remontu wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo z ul. Nowowiejskiej w ul. Pilgrima.

Prace związane z remontem ul. Pilgrima na przedmiotowym odcinku prowadzone będą na koszt i zlecenie Inwestora realizującego obiekt Regal Park w ramach tzw. umowy drogowej. Roboty mogą potrwać do końca października br.

– Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do oznakowania czasowej organizacji ruchu. W związku z potrzebą czasowego wyłączenia możliwości parkowania na istniejącym parkingu zwracamy się z prośbą o pozostawianie pojazdów w innych lokalizacjach. Informujemy jednocześnie, że Departament Zarząd Dróg planuje do końca roku wyłonić wykonawcę robót na przebudowę odcinka ulicy Pilgrima równoległego do ul. Nowowiejskiej tj. za pawilonami handlowo – usługowymi – informuje Urząd Miejski w Elblągu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register