W Elblągu odbędą się mistrzostwa województwa w strzelectwie

Już w najbliższy weekend (5-6.09) odbędą się w Elblągu mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego w strzelectwie sportowym. Zawodnicy powalczą o medale w konkurencjach pneumatycznych – pistoletowych i karabinowych. Początek rywalizacji w sobotę i niedzielę o godz. 10.00.

Mistrzostwa województwa odbędą się na obiektach sportowych należących do klubu WKS Flota Elbląg. Zawody ujęte są w oficjalnym kalendarzu imprez Warmińsko-Mazurskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Zawodnicy będą rywalizować o medale w konkurencjach pistolet i karabin pneumatyczny. Zmagania odbędą się we wszystkich kategoriach wiekowych – od dzieci i młodzików po seniorów.

– Cieszę się, że po raz kolejny w naszym mieście i w naszym klubie odbędzie się impreza sportowa takiej rangi. Mam nadzieję na dalszy rozwój strzelectwa sportowego w Elblągu i przyciągnięcie kolejnych zawodników do tej pięknej dyscypliny – mówi Jerzy Domeracki, prezes WKS Flota Elbląg.

Więcej informacji na temat zawodów można znaleźć na stronie klubu: www.strzelnicawkselblag.blogspot.com/2020/08/otwarte-mistrzostwa-wojewodztwa.html

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register