W weekend policjanci mieli pełne ręce roboty

W miniony weekend policjanci wyjeżdżali na interwencje 117 razy. 18 osób przewieziono do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego. Zatrzymano 4 poszukiwanych. Przebadano na zawartość alkoholu 360 kierujących i wyeliminowano z ruchu 2 nietrzeźwych kierujących. Policjanci zatrzymali także 4 prawa jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym.

W miejscowości Bielnik policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 39-latka, który kierował vw golfem. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu. Pobrano mu krew do badań. W trakcie kontroli okazało się że jest on poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jego auto odholowano na parking strzeżony.

Przy ul. Pocztowej policyjny patrol zatrzymał 43-latka, który kierował osobowym volvo. Badanie alkotestem wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie mężczyzny. 43-latek odpowie teraz za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

1 komentarz

  • Saski Reply

    25 listopada 2019 at 23:02

    A przez to Yanosik też miał.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register