Walka o Pogotowie Socjalne trwa. Radni publikują ważny materiał /video/

Radni miejscy Bogusław Tołwiński oraz Piotr Opaczewski nie godzą się tak łatwo z podjętą większością głosów radnych PO oraz KWW Witolda Wróblewskiego decyzją o likwidacji Pogotowia Socjalnego. Zaniepokojeni brakiem informacji o tym problemie w mediach lokalnych, opublikowali własny materiał na tan temat w internecie.

– Pogotowie Socjalne jest w likwidacji a pracownicy otrzymali wypowiedzenia – informuje radny Piotr Opaczewski. – Z tego co wiem, to nikt nie otrzymał propozycji pracy w innej jednostce miejskiej. w miejsce Pogotowia Socjalnego nie ma być powołana żadna jednostka, czyli jej obowiązki przejmą inne instytucje m.in. policja (co bardzo nie podoba się policjantom). Wojewoda jeszcze nie wydał decyzji, czy uchyli uchwałę Rady Miejskiej.

Piotr Opaczewski zwraca uwagę, że niknie zainteresowanie mediów lokalnych tym problemem.

– Pamiętacie też zapewne, że z Telewizji Truso zniknęła z jakiegoś powodu rozmowa z pracownikami. Uważamy, że to nie w porządku, bo pracownicy powinni mieć możliwość przedstawienia swojej wersji wydarzeń. Bogusław Tołwiński wpadł na świetny pomysł i nagraliśmy mały i bardzo nieprofesjonalny 🙂 reportaż – dodaje radny Opaczewski.

Zapraszamy do obejrzenia materiału radnych Tołwińskiego i Opaczewskiego.

 

Przeczytaj również o walce w sprawie pracowników Pogotowia Socjalnego.

Likwidacja Pogotowia Socjalnego. To jeszcze nie koniec walki

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register