Wiemy gdzie powstanie pierwszy Park Trampolin w Elblągu

Park Trampolin w Elblągu ma powstać w obiekcie przy ul. Fabrycznej. Wcześniej inwestorzy wskazywali na lokalizację przy ul. Płk. Dąbka. Jednak w hali po byłej Gildii Kupców Żuławskich ulokował się salon meblowy Black Red White.

No to już oficjalnie zdradzamy plany !!!! W pięknej galerii na ul Fabrycznej budujemy ACTIVITY PARK. Na powierzchni ponad 1500 m2 znajdą się trampoliny, ścieżki akrobatyczne, basen z gąbkami, poduszka powietrzna, sala gimnastyczna dla dzieci, sala zabaw dla najmłodszych oraz kawiarnia i odjechane pokoje urodzinowe. Miejsce jest niesamowite, a z każdym dniem remontu widzimy coraz więcej i jaramy się jak to będzie wyglądać. Będziemy was informować o postępach i dniu otwarcia a na razie będziemy mogą wdzięczni jak polubicie nasz fanpage, pomagając nam tym samym puścić wieść o tym projekcie w świat, bo na pewno zasługuje na uwagę !!!” – informują inwestorzy na swojej stronie na facebooku.

No to już oficjalnie zdradzamy plany !!!!W pięknej galerii na ul Fabrycznej budujemy ACTIVITY PARK.Na powierzchni…

Publiée par Activity Park sur vendredi 20 avril 2018

Jednocześnie zmieniono nazwę strony z „Park Trampolin Elbląg” na „Activity Park”. Wcześniej wskazywano, jako lokalizację inwestycji na halę przy ul. Płk. Dąbka. Jednak w Gildii Kupców Żuławskich ulokował się salon meblowy Black Red White.

fot. strona inwestora.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register