Wściekły na partnerkę, przebił opony w 3 autach

Policjanci z Rembertowa natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu o mężczyźnie, który uszkodził samochody, podjęli pościg i niedługo później 33-letni Szymon M. był już zatrzymany. Mężczyzna przyznał się do przebicia kół w trzech zaparkowanych autach. Tłumaczył, że w ten sposób chciał odreagować złość w związku z tym, że pokłócił się z partnerką. Usłyszał zarzuty odpowie za zniszczenie mienia.

W nocy policjanci z Rembertowa zostali telefonicznie powiadomieni przez jednego z mieszkańców, że nieznany mężczyzna uszkadza zaparkowane pojazdy. Świadek zauważył zdarzenie przez okno, opisał wygląd sprawcy i kierunek, w którym szedł. Mundurowi natychmiast podjęli pościg i kilka minut później 33-letni Szymon M. był już w rękach funkcjonariuszy. Okazało się, że przeciął opony w citroenie, audi i toyocie. Był pod wpływem alkoholu, trafił do policyjnej celi.

Śledczy przyjęli zawiadomienia o popełnieniu przestępstw. 33-latek przyznał się do uszkodzeń i wyjaśnił, że w drodze powrotnej ze spotkania towarzyskiego ze Starówki pokłócił się ze swoją partnerką i dlatego właśnie był wściekły i musiał jakoś tę złość odreagować.

Dochodzeniowcy, po zgromadzeniu wszystkich materiałów, przedstawili zatrzymanemu zarzuty uszkodzenia mienia. Grozi za to do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register