Wymiana ekranu czy nowy telefon ? Co powinienem zrobić?

Decyzja o wyborze między naprawą ekranu a zakupem nowego telefonu jest poważną decyzją i powinna być podjęta po odpowiednim przemyśleniu. Nie jest nowością, że używanie zepsutego urządzenia jest kłopotliwe i większość z nas była w takiej sytuacji przez lata.

Pamiętaj o kosztach i czasie naprawy, a także o aktualnej wartości swojego uszkodzonego smartfona. Takie informacje mogą pomóc Ci podjąć właściwą decyzję w Twojej sytuacji. W większości przypadków naprawa ekranu smartfona to świetny wybór i sugerujemy ją wszystkim, którzy zastanawiają się nad tą decyzją. Oto kilka powodów, dla których powinieneś naprawić swój telefon zamiast kupować nowy.

Oszczędność pieniędzy: Zakup nowego telefonu może wypalić dziurę w Twojej kieszeni. Choć może nie masz najnowszych funkcji, stary telefon nadal ma swoje zastosowania. Niezależnie od tego, kto jest jego producentem, kupno nowego telefonu jest znacznie droższe niż jego naprawa. Jeśli masz pęknięty ekran lub uszkodzenie, prawdopodobnie najlepiej będzie po prostu naprawić telefon. Nie musisz wydawać setek dolarów na nowy telefon.

Oszczędność czasu: Niezależnie od tego, czy szukasz wymiany ekranu iPada Pro 11, wymiany ekranu Note’a 9 czy innego modelu, naprawa telefonu zajmuje znacznie mniej czasu niż decyzja o zakupie nowego telefonu. Wszystko, co musisz zrobić, to oddać urządzenie do naprawy i odzyskać je w pełni sprawne. Naprawianie telefonu na miejscu za pomocą usługi ekspresowej.

Skorzystaj z gwarancji: Większość firm sprzedaje swoje telefony wraz z gwarancją. Jeśli masz telefon z ważną gwarancją, napraw go FOC. Musisz jednak pamiętać, że gwarancje nie obejmują uszkodzeń spowodowanych przez to, co firmy nazywają “nadużyciem lub zaniedbaniem”. Jak już wspomniałem, naprawa starego telefonu jest zwykle dużo tańsza niż kupno nowego embiznes.pl

Uzyskaj maksymalną wartość: Dbaj o swoje wydatki. Analogicznie, zakładasz, że nowo kupiony samochód będzie Ci służył przez długi czas. Ale jeśli się zepsuje, naprawiasz go, bo chcesz wydobyć z niego maksimum wartości. Aby maksymalnie wykorzystać swój telefon, naprawiaj go, gdy się zepsuje.

Zachowanie danych: Twój smartfon zawiera wszystkie dane, a my możemy nie mieć kopii zapasowej. Mimo że możesz odzyskać dane, możesz to zrobić tylko dzięki kopii zapasowej. Jeśli nie masz kopii zapasowej, to utrata gadżetu oznacza utratę danych. Nawet jeśli masz kopię zapasową, będziesz musiał poświęcić czas na przeniesienie danych. Jeśli nie wiesz, jak się za to zabrać, będziesz musiał skorzystać z pomocy. Ale czy warto poświęcić czas na przeniesienie danych? Czasu jest mało, a wybór należy do Ciebie.

Nie musisz uczyć się nowej technologii: Jeśli zdecydujesz się wymienić swoją uszkodzoną słuchawkę na nową, najprawdopodobniej kupisz nowe urządzenie. Technologia jest tak dynamiczna, że każdego dnia pojawiają się nowe telefony z zaawansowanymi funkcjami. Telefon może mieć funkcje, których nigdy wcześniej nie używałeś, a których opanowanie może zająć trochę czasu. Naprawa nie wiąże się z żadnymi nowymi funkcjami. Możesz nadal używać swojego telefonu tak, jak zawsze.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register