Wynajął pokój w hotelu i zrobił imprezę. Hotel liczy straty

Pewien 21-latek z Elbląga chciał zrobić imprezę z okazji swoich urodzin. W tym celu wynajął w hotelu pokój i zaprosił gości. Po imprezie obsługa hotelu oszacowała szkody na 1000 złotych. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za zniszczenie mienie to jednak nie jedyny zarzut jaki usłyszał.

Policjanci z wydziału zwalczania przestępczości przeciwko mieniu zatrzymali 21-latka, który przyznał się do zniszczeń w hotelowym pokoju. To jednak nie wszystko. Funkcjonariusze podczas zatrzymania mężczyzny w mieszkaniu, które wynajmował znaleźli telefon pochodzący z kradzieży.

Gdy przeszukano lokal znaleziono tam również foliowe zawiniątko z białą substancją oraz 8 tabletek. Po wykonaniu testów narkotykowych substancja okazała się być amfetaminą a tabletki to narkotyk o nazwie extasy.

21-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz odpowie za zniszczenie mienia oraz posiadanie środków odurzających. Zgodnie z Kodeksem Karnym może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register