Zabrała cudze pieniądze z bankomatu. Drogo ją to kosztowało

Pewna 32-latka przekonała się na własnej skórze, że chciwy dwa razy traci. Policjanci dotarli do niej po tym, jak zabrała cudze pieniądze z bankomatu. Wzbogacenie nie trwało jednak długo. Kobieta musiała nie tylko zwrócić skradzione 200 złotych. Została też ukarana przez policjantów za popełnione wykroczenie mandatem w takiej samej wysokości.

Pod koniec marca br. policjanci zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w tym dniu próbował wypłacić 200 złotych z bankomatu. Po wpisaniu kodu PIN wyświetlił się komunikat, który mężczyzna źle zinterpretował sądząc, że kwota nie zostanie wypłacona. Odebrał więc kartę i odszedł.

Jeszcze tego samego dnia zorientował się, że do transakcji finalnie doszło, pieniądze jednak trafiły w cudze ręce. Postanowił więc powiadomić policjantów. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że tuż po tym, jak pokrzywdzony odszedł od bankomatu przy urządzeniu zjawiła się pewna kobieta.

Policjanci ustalili jej dane i zapukali do drzwi jej mieszkania. 32-latka nie kwestionowała swojej winy. Przyznała, że zabrała z bankomatu wypłacone 200 złotych. Kobieta nie tylko zwróciła pieniądze – za popełnione wykroczenie została ukarana także 200-złotowym mandatem.

KPP Braniewo

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register