„Żagle Warmii i Mazur” dla elbląskiej firmy PSH

Jako jedyna firma z Elbląga, spółka Polish Snail Holding otrzymała nagrodę „Żagle Warmii i Mazur” za krem Molluscoo Multi Effect Snail Cream 20%.

W konkursie nagradzane są firmy wyróżniające się najlepszymi, wysokiej jakości produktami lub usługami oraz stosowaniem dobrych praktyk wobec pracowników i kontrahentów.

 – Specyfika warmińsko-mazurskich przedsiębiorstw utrudnia im konkurowanie z dużymi firmami, prowadzącymi masową produkcję – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. – Żagle Warmii i Mazur pomagają laureatom konkursu w wypłynięciu na szerokie wody. Są także drogowskazem dla konsumentów, którzy wiedzą, jakie produkty i usługi są warte ich uwagi – dodaje marszałek.

Samorząd województwa jest odpowiedzialny za rozwój gospodarczy regionu, dlatego laureaci i podmioty wyróżnione w konkursie mogą liczyć na dodatkową promocję na rynku krajowym i międzynarodowym.

– To dobra i ugruntowana forma promocji organizacji, produktów i usług najważniejszych w realizacji strategii rozwoju regionu. Sukcesy odnoszą organizacje łatwo dostosowujące się do coraz wyższych wymagań, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, spełniające oczekiwania klientów oraz otwarte na potrzeby otoczenia, dobrowolnie uwzględniające interes społeczny – podkreśla marszałek Brzezin.

W tegorocznej edycji konkursu „Żagle Warmii i Mazur” nagrodzona została elbląska firma.

W podkategorii produkt lokalny główna nagroda powędrowała do firmy Polish Snail Holding Damian Gajewski i Wspólnicy Sp. j. z Elbląga za Molluscoo Multi Effect Snail Cream 20%. Delikatna formuła kremu oparta jest na naturalnych składnikach aktywnych zawartych w śluzie ślimaka. Kosmetyki produkowane są w Elblągu.

– Ta nagroda pomoże nam rozwinąć skrzydła. Liczymy, że dzięki „Żaglom Warmii i Mazur” wzrośnie zainteresowanie naszymi produktami i nawiążemy szerszą współpracę z kontrahentami –  powiedział Damian Gajewski, prezes spółki produkującej krem.

Źródło: Gazeta Olsztyńska

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register