Zamów nowe meble do kuchni bez wychodzenia z domu!

Elastyczne podejście do klienta oraz meble i fronty meblowe produkowane na indywidualne zamówienia pozwalają marce Stolzen w obecnych czasach nadal zaspokajać potrzeby klientów na wysokiej jakości produkty wyposażenia wnętrz. Teraz nowe meble kuchenne można zamówić bez wychodzenia z domu!
 
Nie musisz rezygnować z marzeń o pięknej kuchni
 
Mimo pandemii koronawirusa nie musimy rezygnować z naszych marzeń o perfekcyjnych meblach w naszym domu czy mieszkaniu. Dzięki firmie Stolzen – uznanemu na całym świecie producentowi wysokiej jakości mebli i frontów meblowych, możemy takie mieć.
 
Jest to możliwe ze względu na fakt, że elbląską firmę charakteryzuje bardzo indywidualne podejście do każdego klienta, jego potrzeb oraz oczekiwań. Stolzen wykonuje idealne, perfekcyjnie wykonane meble oraz fronty meblowe na indywidualne zamówienia klientów.
 
Zamówienie i projektowanie mebli on-line
 
Jeśli klient ma „w głowie” projekt swoich wymarzonych mebli lub posiada zdjęcie, wyrysowany plan – może taki projekt przesłać on-line do specjalistów firmy Stolzen. Tu wizja mebli klientów zostanie przeniesiona na konkretny projekt techniczny.
 
Trzeba również dokładnie wymierzyć przestrzeń aby dopasować projekt do warunków przestrzennych. Wtedy zostaną dokonane wstępne ustalenia i wyliczony kosztorys realizacji. Projekt i kalkulacja cenowa zostanie odesłana do klienta.
 
Wtedy można już przystąpić do realizacji indywidualnego zamówienia mebli.
 
Chcielibyśmy w kuchni posiadać meble w konkretnym kolorze? Nie ma żadnego problemu. Stolzen dysponuje nowoczesną lakiernią, może więc podjąć się realizacji mebli w ulubionych barwach klienta.
 
Jeśli mamy konkretny budżet do wydania na ten cel, Stolzen jest w stanie również dopasować swoją ofertę do ceny klienta.
 
Elastyczne podejście do klienta
 
– Projektujemy meble indywidualnie dla naszych klientów, w oparciu o uznane w całej Europie fronty marki Stolzen. Pod konkretny wzór, styl mebli oraz wymiar pomieszczenia naszych klientów – mówi Agnieszka Adamek, manager firmy Stolzen. – To klient decyduje, jakie meble będą najbardziej pasowały do jego wnętrza. Można powiedzieć, że są one „szyte na miarę”. My pomagamy spełnić ich marzenia o idealnym wystroju wnętrza.
 
Tak elastycznie podejście firmy jest możliwe dzięki bogatej ofercie frontów, własnych materiałów, odpowiednich komponentów, nowoczesnemu parkowi maszynowemu, zastosowania doskonałej jakości materiałów, posiadania własnej lakierni (można uzyskać praktycznie każdy kolor mebli – nawet najbardziej oryginalny czy ekstrawagancki) oraz pracy doskonałych specjalistów w dziedzinie projektowania, którzy przenoszą wizję klienta w konkretny projekt mebli.
 
Warto dodać, że specjaliści marki Stolzen dostępni są cały czas dla klientów pod numerami telefonów oraz adresem e-mail. Na wszystkie pytania i wątpliwości udzielą profesjonalnych odpowiedzi i porad.
 
Firma Stolzen tworzy meble tylko z najlepszych materiałów aby były trwałe na długie lata. Wiele elementów mebli produkowanych przez Stolzen, jak zdobienia czy wkłady i segregatory do szuflad są tworzone ręcznie, z niezwykłą wprost dbałością o każdy szczegół i jakość ich ogólnego wykonania.
 
Jak zamówić meble Stolzen bez wychodzenia z domu?
 
Biuro Obsługi Klienta
tel.: +48 55 233 30 86 wew. 14,22
 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register