ZBK zapowiada: Uciążliwy lokator zostanie wykwaterowany!

Jest reakcja Zarządu Budynków Komunalnych w Elblągu na sytuację mieszkańców starego domu przy ul. Płk. Dąbka. ZBK zapowiada ostre działania w tej sprawie oraz usunięcie uciążliwego lokatora z budynku.

Od kilku dni opisujemy sytuację rodziny, która zamieszkuje budynek przy ul. Płk. Dąbka. Nie wszyscy lokatorzy mają łazienki w swoich mieszkaniach. Niektórzy muszą korzystać ze wspólnych toalet zlokalizowanych na strychu budynku. Tu pojawia się problem, ponieważ jeden z lokatorów, notorycznie nadużywający alkoholu, zanieczyszcza też wspólną ubikację. Jest też agresywny w stosunku do innych mieszkańców tego domu.

O tej sprawie informowaliśmy w dwóch naszych publikacjach:

 http://fakty.elblag.pl/to-skandal-tak-mieszkaja-elblazanie-w-budynku-komunalnym/

http://fakty.elblag.pl/ta-rodzina-ma-juz-dosc-musza-ogladac-takie-widoki-w-ubikacji/

W tej sprawie zwróciliśmy się o interwencję do Zarządu Budynków Komunalnych w Elblągu. Mieszkańcy wcześniej wskazywali, że ZBK nie reagowało na ich prośby o rozwiązanie tej sytuacji.

Teraz urzędnicy podeszli do tej sprawy bardziej zdecydowanie.

Oto pismo, jakie otrzymaliśmy od Zarządu Budynków Komunalnych w Elblągu. ZBK zapowiada zdecydowane działania, włącznie z podjęciem działań zmierzających do usunięcia z budynku uciążliwego lokatora.

pismo ZBK

Widzisz coś niepokojącego? Coś Cię denerwuje, drażni, masz jakiś problem? Pisz do nas na adres: faktyredakcja@gmail.com . Każdemu gwarantujemy anonimowość!

 

1 komentarz

  • Kołowrotek Reply

    25 lipca 2017 at 13:08

    Taaa…ZBK “działa”. My mieliśmy uciążliwego lokatora, ZBK “usówało ” go skromne ponad …30 lat. Aż do czasu,gdy kopnęliśmy w dupę ZBK i zmieniliśmy zarządce budynku na Wspólnotę Mieszkaniową.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register