Zmarł nagle na ulicy. Czy ktoś go poznaje? /drastyczne zdjęcie/

Elbląscy policjanci ustalają personalia zmarłego mężczyzny. Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu tej sprawy prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 55 230 17 50 lub 112.

W dniu 27.03.2020r. około godziny 10.30 przy ulicy Płk. Dąbka w Elblągu mężczyzna w wieku około 70 lat wysiadł z tramwaju i po kilkudziesięciu metrach stracił przytomność. Nastąpiło zatrzymanie krążenia. Pomimo starań ratowników, nie udało się przywrócić jego funkcji życiowych.

Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu proszą o pomoc w ustaleniu tożsamość zmarłego mężczyzny.

 
 
Mężczyzna w wieku około 70 lat, szczupła budowa ciała, wzrost około 175 cm.

Ubrany: brązowe, wsuwane pantofle koloru brązowego, spodnie czarne, koszula flanelowa (niebieska, biała i szara krata), kurtka koloru oliwkowego, czapka czarna (kaszkiet). Nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Prosimy wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat zmarłego, o przekazanie ich na numer telefonu 55 230 17 50 lub 112. Wszelkie informacje można przesyłać anonimowo na adres (policja@elblag.ol.policja.gov.pl).

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register