Zrób prezent swojemu dziecku. Zapisz je do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu

Okres świąteczny trwa, dzieci zostały już obdarowane wspaniałymi prezentami pod choinkę. Co jeszcze mógłbyś dać swojemu dziecku, które w przyszłym roku będzie mogło już pójść do przedszkola? Doskonałym prezentem dla Twojego dzieciaczka będzie zapisanie go do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. To również inwestycja w Jego przyszłą edukację i odpowiednie rozwój małego człowieka.

Czy może być coś bardziej cennego dla rodzica niż radość i zadowolenie swojego dziecka oraz pewność, że nasz maluszek doskonale się rozwija, uczy, wspaniale bawi i odpowiednio przygotowuje w formie zabawy do edukacji szkolnej?

Przedszkole Mały Europejczyk – codzienna radość Twojego dziecka

Zadowolenie dziecka, Jego bezpieczeństwo i codzienny komfort przebywanie w ulubionej grupie dzieci i nauczycieli, doskonałe przygotowanie do edukacji szkolnej, liczne wycieczki, wyjścia, wizyty ciekawych gości, niesamowite atrakcje. To praktycznie codzienność dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Wystarczy spojrzeć na samą placówkę – potężny plac zabaw, doskonale wyposażony w najlepszej jakości urządzenia do zabaw na świeżym powietrzu. Dodatkowo, kiedy tylko pozwala na to temperatura – dzieci bawią się w dużych basenach. To elbląskie przedszkola to miejsce, gdzie dzieciom nie schodzi uśmiech z twarzy przez cały dzień a wieczorem nie mogą się doczekać gdy znów znajdą się w swoim ulubionym przedszkolu.

Co oferuje to przedszkole w Elblągu?

Samo przedszkole to kolorowe sale, pełne zabawek i nowoczesnych materiałów edukacyjnych – tu dzieci czują się jak w bajkowej krainie.

„Mały Europejczyk” zapewnia dzieciom codziennie: opiekę pedagogiczną od godz.  6:30 do 19:00 z możliwością pozostawienia dziecka na noc w przedszkolu (Pidżama Party-nocne szaleństwo), opiekę wakacyjną już od godz. 6:30, pełne wyżywienie w przedszkolu, opłatę za obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna), zajęcia squash w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu, zajęcia taneczne w szkole tańca Broadway, zajęcia rytmiki, zajęcia gimnastyczne, comiesięczne wizyty teatrzyków, artystów, ciekawych gości oraz egzotycznych zwierzątek w przedszkolu, opiekę logopedyczną, liczne zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli placówki, wiele ciekawych dla dzieci wyjść w miesiącu, atrakcyjną, całodniową wycieczkę.

Przedszkole „Mały Europejczyk” w cenie czesnego oferuje również darmową organizację comiesięcznych imprez wewnątrz przedszkolnych wyróżniających się na tle innych przedszkoli. Są to: całotygodniowy Dzień Dziecka z watą cukrową, lodami, zjeżdżalniami, festyn rodzinny z fotobudką i konkursami rodzinnymi, warsztaty pedagogiczne i plastyczne dla rodziców, jasełka z reniferami, sensoryczne szaleństwa z proszkami holly i farbami, kremem Nivea, pianką do golenia zarówno w ogrodzie przedszkolnym jak i w salach, a uśmiech i radość jaką daje możliwość brudzenia się utrwalane są sesjami zdjęciowymi z profesjonalnym fotografem.

Przedszkole Mały Europejczyk – doskonałe przygotowanie dzieci do szkoły

Warto również dodać, że to elbląskie przedszkole to nie tylko miejsce ekscytujących zabaw i rozrywki dla dzieci. To również doskonale przygotowanie do edukacji szkolnej.

Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu korzystamy z rewelacyjnego programu edukacyjnego dla dzieci przedszkolnych pod nazwą: „Klucz do uczenia się”.

O tym programie więcej można przeczytać tu:

https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/klucz-do-uczenia-sie

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu – mnóstwo zajęć w jednej placówce

Jak więc doskonale widać, rodzicom odpadają zajęcia dodatkowe, które chcą zapewnić dzieciom po przyjściu z przedszkola. Te zajęcia – językowe, artystyczne i sportowe dzieciaczki mają już zapewnione w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

Więcej o zajęciach sportowych w Małym Europejczyku przeczytasz tu:

https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/takie-zajecia-tylko-w-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,10899.htm

Natomiast z całą szeroką gamą tych zajęć można zapoznać się tu:

https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/zajecia-dodatkowe

Jeśli szukasz najlepszego przedszkola dla Twojego dzieciaczka w Elblągu, koniecznie poznaj Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu. Nie kieruj się tylko bliskością placówki przedszkolnej od Twojego miejsca zamieszkania. Kieruj się dobrem swojego dziecka.

Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu doskonale przygotowuje dzieci do edukacji szkolnej, rozwija jego zdolności, talenty, uczy wszystkich potrzebnych dziecku w tym wieku umiejętności. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo, domową atmosferę, baśniowy klimat, posmak niesamowitej przygody oraz bardzo ciekawe wizyty rozmaitych gości i podróże.

W sprawie zapisów i zasad rekrutacji do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu prosimy dzwonić pod numer +48 515 406 883.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register