118 interwencji policji w weekend w Elblągu

Podczas minionego weekendu policjanci prewencji interweniowali 118 razy. Na ulicach wylegitymowali 307 osób. Zatrzymali 5 osób poszukiwanych. Do wytrzeźwienia trafiło 5 mężczyzn. Nałożono 28 mandatów, 83 razy pouczano i skierowano do sądu 3 wnioski o ukaranie.

Podczas minionego weekendu policjanci prewencji interweniowali 118 razy. Na ulicach wylegitymowali 307 osób. Zatrzymali 5 osób poszukiwanych i tyle samo trafiło do wytrzeźwienia na gorącym uczynku zostało zatrzymanych 2 sprawców. Nałożono 28 mandatów, 83 razy pouczano i skierowano do sądu 3 wnioski o ukaranie.

Funkcjonariusze z ruchu drogowego wylegitymowali 205 osób i skontrolowali 192 pojazdy. Zatrzymali 106 kierowców, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. Zatrzymali także 1 kierującego bez uprawnień. Wystawili 100 mandatów i zastosowali 30 pouczeń. Skierowali do sądu 12 wniosków o ukaranie.

Przebadali 527 kierowców pod kątem trzeźwości. Zatrzymali 2 po alkoholu. Niechlubny rekordzista to 50-latek, który kierował fiatem. Został zatrzymany w Pomorskiej Wsi (gm. Milejewo). Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie i zakaz sądowy kierowania.

Funkcjonariusze odnotowali 16 kolizji i jeden wypadek. Doszło do niego w miniony piątek przy ul. Legionów w Elblągu. 18-letni kierowca seata potrącił na przejściu dla pieszych 11-letnią dziewczynkę jadącą hulajnogą. Kierowcy zostały zatrzymane prawo jazdy. Był trzeźwy.

JS

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register