13-latka z Elbląga wyszła o 1 w nocy z domu. Do tej pory nie wróciła!

Policjanci z Komendy Miejskiej policji w Elblągu poszukują zaginionej – Jolanty Jankowskiej lat 13

Dziewczyna w dniu 14 grudnia około 1.00 w nocy wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Ubrana była w kurtkę typu parka w kolorze czerwonym oraz czarne adidasy.

Osoby które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt z policjantem pod nr 997 lub mailowo: policja@elblag.ol.policja.gov.pl

nadkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu  

Przewijanie do góry