149 interwencji policji. Głównie awantury domowe

Policjanci z Elbląga podsumowali weekend służby. Funkcjonariusze wyjeżdżali na interwencje 149 razy. Były to głównie awantury domowe. Do wytrzeźwienia trafiło 18 osób. 4 kierowców zatrzymano za jazdę po alkoholu i jednego po narkotykach. Był jeden wypadek i 14 kolizji.

Policjanci z ruchu drogowego zbadali trzeźwość 457 kierowców. Wśród nich 4 jechało po alkoholu. Rekordzista miał 1,7 promila alkoholu w organizmie i został zatrzymany w sobotę na ulicy Warszawskiej w Elblągu. Tego samego dnia do policyjnego aresztu trafił także 28-latek, który został zatrzymany przez funkcjonariuszy straży granicznej. Mężczyzna był kontrolowany w Milejewie. W jego samochodzie została znaleziona amfetamina i marihuana. Badanie wykazało, że kierował pod wpływem amfetaminy. Odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków.

Policjanci z ruchu drogowego obsłużyli 14 kolizji i zabezpieczali wypadek drogowy. Doszło do niego wczoraj (5 sierpnia) w miejscowości Kadyny. 28-letni motocyklista jechał prawdopodobnie za szybko. Zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z fordem focusem. Trafił do szpitala w Elblągu. Doznał złamania ręki. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy kat. A, B, C, E.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register