1500 zł mandatu dla elblążanki za takie zachowanie!

Mandatem w wysokości 1 500 zł została ukarana 63-letnia kierująca fiatem. Kobieta skróciła sobie drogę do posesji i przejechała po przejściu dla pieszych. Na domiar złego wykłócała się z przechodniami o poprawność i zasadność swojego manewru. Policjanci ostrzegają przed lekceważeniem przepisów ruchu drogowego i tym samym bezpieczeństwa na drogach.

Zdarzenie miało miejsce w piątek 1 kwietnia 2022 r. przy ul. Obrońców Pokoju w Elblągu. Policjanci z patrolu ruchu drogowego zauważyli fiata pandę, który przejechał po  przejściu dla pieszych. Podjęli interwencję wobec kierującej kobiety.

Okazała się nią 63-letnia mieszkanka Elbląga. Kobieta zlekceważyła zasady bezpieczeństwa i skróciła sobie drogę do posesji. Co ciekawe nie widziała w tym nic złego i wykłócała się z przechodniami o zasadności swojego manewru. Policjanci zażegnali spór i ukarali panią mandatem w wysokości 1 500 zł.

Funkcjonariusze ostrzegają przed lekceważeniem przepisów ruchu drogowego i tym samym bezpieczeństwa na drogach. Policjanci będa surowo karać kierowców stwarzających zagrożenie w ruchu drogowym.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register