18-latka uderzyła Oplem w drzewo. Dwie osoby poszkodowane

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w okolicach Elbląga. Doszło do niego wczoraj w nocy. 18-letnia kierująca straciła kontrolę nad autem i uderzyła w drzewo. Była trzeźwa. Dwie osoby z obrażeniami wewnętrznymi trafiły do szpitala. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Wypadek miał miejsce przed północą. Z ustaleń policjantów wynika, że 18-latka jechała samochodem z Tolkmicka w kierunku Elbląga.

Na wysokości zjazdu do Nadbrzeża straciła panowanie nad samochodem. Uderzyła w krawężnik, następnie zjechała na przeciwległy pas ruchu i jazdę zakończyła na drzewie. W aucie podróżowały w sumie 3 osoby. Dwoje pasażerów odniosło obrażenia.

19-letni chłopak doznał złamania żeber i stłuczenia płuca 18-letnia pasażerka ma złamaną rękę i wybite biodro. Obydwoje trafili do szpitala. Kierująca była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Sprawa jest wyjaśniania.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Najważniejszą dewizą dla nich wszystkich powinno być bezpieczne, a nie jak najszybsze dojechanie do celu. Policjanci obserwują sporo nagannych zachowań, dlatego reakcje funkcjonariuszy są i będą stanowcze.

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register