5 powodów, dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie wakacyjne w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Małego Europejczyka

Coraz szybciej zbliżają się wakacje, czas urlopu i beztroskiego wypoczynku dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Najwyższy więc moment, aby rozejrzeć się za odpowiednimi półkoloniami wakacyjnymi dla Waszych dzieci. Najlepsze półkolonie wakacyjne w Elblągu dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym organizuje Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Małego Europejczyka w Elblągu.

Pomału zbliża się ten czas, kiedy nadchodzą wakacje, a wraz z nimi długo wyczekiwany urlop. Jednak warto również pomyśleć już teraz o tym, że wspólnie spędzony z dziećmi wakacyjny czas się skończy, My będziemy musieli wrócić do pracy. Dzieci zostaną w domach pod opieką członków rodziny. Jednak wcale nie muszą nudzić się w domach – możecie zapewnić im nadal wspaniałe wakacje – zapisując swoje pociechy na półkolonie wakacyjne Niepublicznym Przedszkolu, Żłobku i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu.

Przedstawiamy Wam 5 powodów, dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie wakacyjne w Elblągu w Przedszkolu, Żłobku i Klasie Zerowej Mały Europejczyk.

  1. Przedszkole w Elblągu otwarte w wakacje

Kiedy większość przedszkoli jest zamkniętych w wakacje, a elbląskie szkoły nie organizują półkolonii, Mały Europejczyk w Elblągu zaprasza dzieci do letniego wypoczynku i wspaniałej zabawy na organizowanych półkoloniach. Tu nie ma miejsca na nudę! Odpoczywamy i bawimy się cały czas!

Przestronny, kolorowy, baśniowy i najnowocześniejszy budynek żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu. Olbrzymie, pełne kolorów i doskonale wyposażone sale. Rozległy plac zabaw, z górkami, boiskami, miejscami zabaw i basenami. Do tego organizowane wycieczki, wyjścia, zabawy, zajęcia, nocowanie pod namiotami, piana party, baseny, kurtyny wodne – dzieci po prostu spędzają tu czas niczym w baśniowej Akademii Pana Kleksa i nie mogą doczekać się już kolejnego dnia.

W takim otoczeniu Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu organizuje wakacyjne półkolonie w Elblągu dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat (czyli dzieci przedszkolnych i z klas 1,2,3 szkoły podstawowej). Można wybrać dla dziecka dowolny okres w ciągu wakacji. Taki jak Państwu najbardziej pasuje.

  1. Doskonała opieka i wyżywienie na półkoloniach wakacyjnych w Elblągu

Na półkoloniach wakacyjnych w Małym Europejczyku dzieci mają zapewnione: pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek), profesjonalną opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.00, liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry,  wspaniałe atrakcje w salach zabaw, baseny, kurtyny wodne, jazcuzzi, piana party, zabawy w błocie, aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku, w piątki „Pidżama Party” – dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00 (Pidżama Party odbywa się przy odpowiedniej ilości chętnych dzieci).

Gwarantujemy, że każde dziecko w tym wielu znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.

  1. Elastyczny i długi czas przebywania dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Elblągu

Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas od godz. 6.30 aż do godz. 17:30. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dzieci świetnie się bawią i przy okazji uczą.

Wakacyjne półkolonie w Małym Europejczyku to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców, którzy po urlopie muszą już wrócić do pracy a dzieci nie mają zapewnionej odpowiedniej opieki. Kończy się już urlop? Zapisz dziecko na fantastyczne półkolonie wakacyjne do Małego Europejczyka w Elblągu

Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają, ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie, profesjonalną opiekę i świetną zabawę.

Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To zaś oznacza, że rodzice dzieci mogą spokojnie wrócić do pracy po urlopie lub zapewnić profesjonalną opiekę swoim dzieciom w wakacje jeszcze przed urlopem. Rodzice nie muszą martwić się, co ich pociechy robią w tym czasie w domu czy na zewnątrz – mają zapewnioną opiekę i wyżywienie, a po pracy można je odebrać z Małego Europejczyka.

Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas – sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.

  1. Półkolonie wakacyjne w Elblągu – czas beztroskich zabaw dla dzieci

Półkolonie wakacyjne Małego Europejczyka w Elblągu – czas beztroskich zabaw. Dzieciaki bawią się na wielkiej plaży, którą zorganizowano na terenie olbrzymiego placu zabaw. W upalne dni są rozstawiane baseny, jacuzzi, kurtyny wodne. Dzieci bawią się też w klimatach hawajskich – podawane im są pyszne kolorowe napoje, owocowe dania. Również nie zabraknie grilla i szaleństw na olbrzymim, doskonale wyposażonym placu zabaw.

Organizujemy także w weekendy (piątek-sobota) nocki w przedszkolu – to wspaniała impreza dla dzieci w wieku przedszkolnym i z pierwszych klas szkoły podstawowej, gdzie dzieciaczki już od piątku do soboty przebywają na terenie tego elbląskiego przedszkola, a rodzice mają wolny, piątkowy wieczór.

  1. Na półkolonie wakacyjne w Elblągu przyjmujemy nawet małe dzieci

To jedyna tego typu placówka edukacyjna w Elblągu, gdzie na półkolonie wakacyjne mogą zostać zapisane nawet dzieci w wieku żłobkowym – tak małych dzieci praktycznie nigdzie indziej nie umieścimy na wakacyjnych półkoloniach. Nie ma problemu jeśli dzieci jeszcze muszą nosić pieluszki, nauczymy je na półkoloniach czystości.

To zasługa tego, że przy Małym Europejczyku w Elblągu działa również najlepszy w mieście niepubliczny żłobek.

Dzieci nie przebywają cały dzień w salach budynku. Bawią się na dworze, na wspaniale urządzonym i olbrzymim placu zabaw. Jeśli doskwierają nam upały, dzieci mają zapewniony odpoczynek w basenach oraz ochłodę kurtyn wodnych, które są rozstawione na placu zabaw. Często również są organizowane wyprawy do lasu i na pobliską łąkę – to zajęcia rekreacyjne połączone z nauką przyrody.

Jeśli dzieci jeszcze nie chodzą samodzielnie, nauczycielki wykorzystują specjalne, sześcioosobowe wózki, którymi z dziećmi wyruszają na dalsze spacery. Mają zapewnione komfort, wygodą, napoje, posiłki podczas takiej wycieczki.

Półkolonie wakacyjne w Elblągu – wszystko dla dzieci

Dzieci, które uczęszczają na półkolonie wakacyjne w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, mają zapewnioną całodzienną, profesjonalną opiekę, pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy „domowy” obiad, podwieczorek), wiele wspaniałych atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez naszą kuchnię, na bazie świeżych i zdrowych produktów spożywczych.

Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

Odwiedź nas też na facebooku:

https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

Adres:

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

Ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register