8 osób z Elbląga zarażonych koronawirusem

Jak wynika z danych Powiatowego Inspektora Sanitarnego do tej pory w Elblągu u 8 osób stwierdzono zarażenie koronawirusem.

Według najnowszych informacji Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej dot. sytuacji w Elblągu, do tej pory u 9 osób potwierdzono zarażenie koronawirusem. 

Wcześniej podaliśmy liczbę 9 osób – jednak jak się okazało Sanepid przekazał łączną liczbę zarażonych z naszego regionu, czyli 8 osób z Miasta Elbląg i 1 z terenu powiatu elbląskiego.

Obecnie 51 osób z Elbląga objętych jest kwarantanną, a 279 nadzorem epidemiologicznym.

Osoby zakażone są hospitalizowane w szpitalach w Ostródzie i Gdańsku.

–  Jak tylko będziemy otrzymywać nowe informacje na bieżąco będziemy je Państwu przekazywać. Jednocześnie apelujemy o zachowanie spokoju i stosowanie się do zaleceń dot. pozostania w domach i przestrzegania zasad higieny – mówi prezydent Witold Wróblewski.

 

1 komentarz

  • Zuza Reply

    21 marca 2020 at 22:31

    To juz jest paranoja. Puszczaja z zagranicy ludzi nie sprawdzają ich wogóle a później się dziwią ze są kolejne przypadki. Zamknijcie granice i przestańcie wpuszczać do Polski to nie będzie wiecej.zarażonych. Znam kogos kto przyjechał z niemiec i wogóle nie był sprawdzany na granicy. I jak później człowiek ma czuć się bezpiecznie i ma sie nie zarazić.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register