Akcja Stop Pedofilii odbędzie się w Elblągu

W poniedziałek 4 marca rozpocznie się w Elblągu akcja “Stop Pedofilii”. Na ulice miasta wyjedzie furgonetka, która będzie informować mieszkańców o powiązaniach pedofilii z homoseksualizmem i tzw. “edukacją” seksualną.

Od dłuższego czasu w szkołach na terenie całej Polski pojawiają się tzw. “edukatorzy” seksualni, którzy organizują w placówkach oświatowych zajęcia na temat “dojrzewania”, “tolerancji” czy przeciwdziałania “dyskryminacji”. W trakcie tego typu zajęć oswaja się dzieci z patologiami seksualnymi, w szczególności z homoseksualizmem.

“Edukatorzy” seksualni działają w oparciu o tzw. Standardy Edukacji Seksualnej które zakładają, że dzieci będą uczyć się m.in.:

– w wieku 4 lat masturbacji i przyjemności z dotykania własnego ciała,
– w wieku 6 lat wyrażania zgody na seks,
– w wieku 9 lat pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu,
– w wieku 12 lat różnych oczekiwań partnerów związanych z podnieceniem seksualnym.

Wprowadzenia tego typu “edukacji” seksualnej do szkół i przedszkoli w Polsce najaktywniej domagają się środowiska homoseksualne i LGBT. Tymczasem według badań, homoseksualiści, którzy stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa, są odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci.

Fundacja Pro-prawo do życia otrzymała od rodziców z Elbląga szereg sygnałów, dotyczących niepokojących zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży, pojawiających się w szkołach na terenie miasta i jego okolic. Dlatego w Elblągu odbędzie się akcja “Stop Pedofilii”, której celem będzie zwrócenie uwagi mieszkańców na powiązania między pedofilią a homoseksualizmem i tzw. “edukacją” seksualną.

Akcja rozpocznie się konferencją prasową dla dziennikarzy w poniedziałek 4 marca o godz. 11:00 pod Bramą Targową. Po zakończeniu konferencji, na ulice Elbląga wyjedzie furgonetka, która za pomocą plakatów i megafonów będzie ostrzegała elblążan przed zagrożeniem ze strony “edukatorów” seksualnych i pedofilów.

Marcin Musiał
Fundacja Pro-prawo do życia

fot. stopaborcji.pl

4 komentarze

 • Gmyz Reply

  4 marca 2019 at 06:46

  Wpierw to pedofilow kościelnych trzeba się pozbyć, rodzice powinni bardziej edukować swe pociechy, wyjść ze stereotypów i mówić dzieciom iż sąsiad, ksiądz, czy ktoś z najbliższej rodziny może chcieć jej wykorzystać i uczulac na takowe zachowania!Dlaczego nie ma spotów że księża to pedofile?? Boicie się że rząd zabierze dotacje??

 • Ojciec Reply

  4 marca 2019 at 12:47

  https://stoppedofilii.pl (składajcie oświadczenie w szkołach). Walczmy z dewiacją.

 • kazik Reply

  4 marca 2019 at 13:43

  a będzie też samochód stop KOŚCIELNEJ PEDOFILII i stop BEZKARNOŚCI panów w kościelnych sukienkach??

 • Stop Reply

  4 marca 2019 at 16:11

  To jest jakiś żart?!
  Jak można być tak zamkniętym, okej też nie jestem bardzo tolerancyjna ale żyjmy i dajmy żyć innym. Jakoś nie robicie takich akcji gdzie w kościele non stop dzieją sie jakieś cyrki!
  Edukacja seksualna jest dobra, albo my dzieciom wszystko wytłumaczmy ( co nie oznacza że teraz każde dziecko ma niewiadomo co robić) albo internet pornografia itd.
  Dlaczego małe dziewczynki mają się wstydzić tego że mają miesiączkę, albo chłopcy mają się czuć dziwnie bo się masturbują to jest normalny etap dojrzewania!!!

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register