Atrakcja nie tylko na wesele. Sprawdź, na jakie imprezy wynajmuje się fotobudki

Popularność fotobudek bije rekordy. Stylowe urządzenia w formie kabin lub konstrukcji do robienia zdjęć, coraz częściej pojawiają się na różnych imprezach, mniejszych i większych. Z jakiej okazji warto zamówić fotobudkę oraz jakie korzyści przyniesie jej wynajęcie? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Zapraszamy!

Fotobudka na targi? Tego się nie spodziewałeś!

Targi, na których różne firmy prezentują swoje usługi, okazują się doskonałą okazją do zamówienia fotobudki. Nie ważne, że osoby przybywające na targi nie przyszły się bawić, i tak skorzystają z darmowej szansy zrobienia zdjęcia, które od razu zostanie wywołane. Pamiątkowa fotografia może być rewelacyjnym pomysłem na promocję z dwóch powodów: na listku ze zdjęciami znajdzie się nazwa firmy, a na tle zdjęcia logo.

To dowodzi, że innowacyjna maszyna nie musi być kojarzona wyłącznie, jako fotobudka na wesele. Na takich wydarzeniach, jak targi, również znajdzie swoich amatorów. Potencjalny klient otrzyma fotografię wysokiej jakości, a przy okazji oryginalną wizytówkę, jakiej nie znajdzie na żadnym innym stanowisku. Dlatego jeśli wybierasz się na targi jako przedsiębiorca promujący swoje produkty, zamiast zamawiać cukierki i długopisy, w ramach promocji wynajmij fotobudkę. Na Twoim stoisku pojawi się wiele osób przyciągniętych przez elegancką maszynę, a tym samym zwiększy się zainteresowanie ofertą Twojej firmy.

Impreza firmowa to okazja do integracji w fotobudce

Nie każde wyjście ze znajomymi z pracy musi się wiązać ze sprawami zawodowymi i odbywać w mało przyjemnej atmosferze. Kiedy na imprezie firmowej stanie fotobudka, pracownicy szybko się zintegrują, stając przed nowoczesnym obiektywem w kilkuosobowych grupkach. Obecnie firmy oferują fotobudki, do których są dołączane różnorodne akcesoria służące do przebierania się. Na imprezach firmowych bardzo chętnie się z nich korzysta, zwłaszcza po wypiciu kilku drinków, czego na co dzień nie robi się w pracy. W fotobudce można się więc lepiej poznać, a wywołane zdjęcia oprawić w ramki i powiesić w biurze, jako oryginalną pamiątkę udanej integracji pracowników.

Zdjęcia na urodzinach dziecka? Polecamy te z fotobudki

Zanim zapytamy dziecko, co w tym roku chciałoby dostać od rodziców na urodziny, skonsultujmy z nim pomysł wynajęcia fotobudki, np. Light Ring robiącej zdjęcia, GIFy i nagrywającej filmiki. Mogą z niej korzystać i dzieci i dorośli. Urodziny są odpowiednią okazją do zamówienia maszyny, gwarantującej wielkie emocje wszystkim gościom. Maluchy będą zachwycone kolorowymi gadżetami i akcesoriami, takimi jak maski, kapelusze, peruki i peleryny superbohaterów. A dorośli? Oni też skorzystają z zalet urządzenia, gdy tylko uda się im do niego dostać – dzieci godzinami mogą się nie znudzić, w końcu fotobudka oferuje tak wiele, że aż nie chce się z niej wychodzić.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register