Awanturujący się klient zatrzymany przez policję. Okazało się, że jest…poszukiwany przez sąd

Policjanci zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który awanturował się w sklepie z artykułami przemysłowymi. Powodem interwencji najpierw ochrony a później policji było to, iż mężczyzna rozpakowywał artykuły na dziale wędkarskim. Gdy zwrócono mu uwagę stał się agresywny więc na miejsce wezwano policyjny patrol.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę w jednym ze sklepów z materiałami budowlanymi ogrodowymi i wędkarskimi. To właśnie na tym ostatnim dziale 43-letni mężczyzna rozpakował część wystawionych tam artykułów. Gdy zwrócono mu uwagę okazało się że wzmogło to tylko w nim agresję i potrzebna była interwencja policji.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala, ponieważ jego zachowanie wskazywało na to, iż jest pod wpływem środków odurzających. Zatrzymany nie chciał podać prawdziwych danych próbował oszukać policjantów i podawał inne nazwisko. Jak się okazało 43-latek wiedział co robi, gdyż miał świadomość, iż jest poszukiwany.

– Funkcjonariusze ustalili jak naprawdę się nazywa, a także to, iż jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Malborku do odbycia kary. 43-latek trafił do policyjnego aresztu. Oprócz „zaległych” spraw odpowie teraz za wprowadzanie w błąd policjantów co do swoich danych osobowych a jest to wykroczenie – informuje podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register