Azjatyckie plany Grupy PSH

Przedstawiciele firmy Polish Snail Holding – europejskiego lidera w skupie i przetwórstwie ślimaków hodowlanych planują mocniejsze wejście na rynek zbytu swoich produktów w Azji. Okazją do tego będą targi Hofex in Hong Kong. International trade fair for food, beverages, hotels, restaurants, catering and equipment. Food & Drinks, Hospitality Equipment & Supplies products to Asia.

Targi żywnościowe w Hong-Kongu będą odbywały się w dniach 7-10 maja br. Pojawią się tam również przedstawiciele elbląskiej spółki Polish Snail Holding – lidera w produkcji gotowych do spożycia produktów mięsa ślimaka, powstających w oparciu o własny system hodowli partnerskich tych zwierząt.

Na tych targach będą obecni także przedstawiciele branży hotelarskiej i SPA, co również jest ważne dla przedstawicieli elbląskiej firmy.

Grupa PSH jest bowiem właścicielem marki Molluscoo, która zajmuje się wprowadzaniem na rynek kosmetyków na bazie śluzu ślimaka (kosmetyki Molluscoo zawierają największą ilość najlepszej jakości śluzu tych zwierząt). Sama substancja jest pozyskiwana w nowatorski, autorski sposób co pozwala na uzyskanie jej najlepszej jakości na rynku. Kosmetyki tej marki trafiają do wielu hoteli i salonów SPA.

– Celem naszej obecności na tych największych azjatyckich targach będą rozmowy biznesowe w sprawie możliwości nawiązania współpracy w zakresie dostarczania naszych produktów spożywczych na bazie mięsa ślimaków dla branży „horeca”. Będziemy również rozmawiali o możliwościach wejścia naszych kosmetyków marki Molluscoo na azjatycki rynek branży hotelarskiej. W naszym kręgu zainteresowania są tamtejsze obiekty typu SPA oraz hotele – mówi Paweł Piwowarski, członek zarządu spółki Polish Snail Holding.

Według elbląskiej spółki PSH, Azja południowo-wschodnia jest doskonałym rynkiem dla najwyższej jakości kosmetyków  tworzonych na bazie śluzu ślimaka pod marką Molluscoo oraz samego mikrobiologiczne czystego najwyższej jakości śluzu tych zwierząt, ponieważ Grupa PSH dostarcza taką substancję również dla innych firm kosmetycznych.

– Jesteśmy przekonani o doskonałej jakości naszych produktów, zarówno spożywczych jak i kosmetycznych. Odnotowujemy bowiem bardzo pozytywne reakcje z tych rynków, zarówno od klientów indywidualnych jak i naszych kontrahentów w zakresie dostarczanego przez nas mięsa ślimaków oraz śluzu tych zwierząt. W związku z tym optymistycznie patrzymy w przyszłość i z niecierpliwością oczekujemy rozmów w Hong Kongu – dodaje Paweł Piwowarski.

Polish Snail Holding to jedyna firma w Polsce skupująca ślimaki od hodowców, przetwarzająca je na produkty, które są rzeczywiście dostępne  w sklepach i sieciach handlowych. Produkty na terenie Polski można znaleźć w wielu sieciach handlowych pod własną marką.

Grupa PSH posiada również własną spółkę o nazwie Molluscoo, która jest odpowiedzialna za wprowadzanie na polskie i światowe rynku kosmetyków tworzonych na zlecenie PSH z najlepszej jakości śluzu ślimaków.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register