Bardzo nietypowy wypadek. Po zderzeniu z 14-latką mężczyzna znalazł się w szpitalu

Do nietypowego wypadku doszło w sobotę wieczorem w Elblągu. W jadącą na rolkach 14-letnią dziewczynkę wjechał z impetem mężczyzna na hulajnodze.

Do wypadku doszło na chodniku, na pasie dla rowerów. 14-latka nie odniosła obrażeń, ale mężczyzna podczas upadku niefortunnie uderzył głową o krawężnik i trafił do szpitala. Jak się okazało, był kompletnie pijany.

Do wypadku doszło w sobotę, 28 kwietnia, około godz. 21:00 na ulicy Chrobrego w Elblągu. – 58-letni mężczyzna jadący na hulajnodze wjechał w 14-letnią dziewczynkę, która poruszała się na rolkach. Wypadek miał miejsce na chodniku, na pasie dla rowerów – poinformował w rozmowie z Fakt24.pl kom. Krzysztof Nowacki, rzecznik prasowy elbląskiej policji.

Mężczyzna poruszający się hulajnogą podczas upadku niefortunnie uderzył głową o krawężnik i konieczna była jego hospitalizacja. 14-latka nie odniosła żadnych obrażeń i wróciła do domu pod opieką rodziców.

Jak informuje elbląska policja, mężczyzna, który spowodował wypadek był kompletnie pijany. Miał ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Za jazdę na hulajnodze pod wpływem alkoholu 58-latkowi grozi mandat w wysokości 500 zł.

Źródło: fakt.pl

1 komentarz

  • awer Reply

    30 kwietnia 2018 at 13:11

    Za poruszanie się po drodze dla rowerów pieszo, czy na wszelkich innych urządzeniach z kółkami takich jak rolki, deskorolka czy hulajnoga, a także za wjechanie na nią samochodem można dostać mandat w wysokości 50 zł. – Jest on przyznawany za stworzenie zagrożenia na ścieżce rowerowej. Jakikolwiek ten mandat by był czy 50zł czy 500 zł mam nadzieję ,że 14 latka też dostanie mandat za jazdę po ścieżce rowerowej oboje sobie winni.

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register