Bartosz Dworak Quartet – wygraj zaproszenia na koncert

W kwietniu startuje trasa koncertowa grupy Bartosz Dworak Quartet promująca najnowszy album pt. REFLECTION (premiera – 23.03 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha – Kraków). Pierwszy przystanek: Klub Muzyczny Mjazzga – ELBLĄG – 15 kwietnia, godz. 20:15.

Dla naszych Czytelników mamy dwa zaproszenia na koncert Bartosz Dworak Quartet. Wystarczy na nasz adres e-mail: redakcjaelblag24@gmail.com przesłać swoje zgłoszenie (imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego) oraz krótko uzasadnić dlaczego to Wy mielibyście otrzymać od nas zaproszenie. Na wiadomości czekamy do 10.04.2018 r. do godz. 12.00.

Album REFLEFCTION, który został nagrany dla dla prestiżowej wytwórni HEVHETIA, składa się z siedmiu kompozycji stworzonych jako rezultat prób uchwycenia wyjątkowych chwil z życia muzyków (stąd REFLECTION). Jest ucieczką od brutalnego świata, który nas otacza, a jednocześnie hołdem dla tego co w nim najpiękniejsze. Inspirowany tym wszystkim co działo się tu i teraz – w momencie komponowania utworów.

BDQ (Bartosz Dworak Quartet), tworzą znakomici muzycy jazzowi, którzy koncertowali już w wielu krajach na świecie. Jego założycielem jest Bartosz Dworak, laureat licznych nagród w konkursach i na festiwalach jazzowych, w tym m.in: w kategoriach solowych – “Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie im. Zbigniewa Seiferta (2014), Pierwsze Miejsce podczas Festiwalu Jazz Contest (2011) oraz z kwartetem – Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie Jazz Juniors (2013). Bartosz otrzymał także stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2015) raz Miasta Krakowa (2016).

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register