Bezpłatna nauka tenisa w Elblągu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza na kolejne zajęcia w ramach Wakacji z MOSiR-em. W sobotę, 21 sierpnia, o godz. 9, na korcie wewnątrz Toru Wrotkarskiego Kalbar, rozpoczną się kolejne zajęcia tenisowe z instruktorem. Udział w imprezie jest bezpłatny.

W okresie letnim na Torze Kalbar można nie tylko jeździć na rolkach, wrotkach, rowerkach biegowych, hulajnogach czy grać w koszykówkę lub siatkówkę. Można także szlifować swoje umiejętności tenisowe. Są to zajęcia dla wszystkich tych, którzy chcieliby poznać tajniki prawidłowych odbić i przede wszystkim trochę się poruszać. Wraz z profesjonalnym instruktorem ze szkoły tenisa Score będzie można nauczyć się podstaw i przećwiczyć je od razu na korcie, a także doszlifować swoje umiejętności.

Można przynieść ze sobą swój sprzęt, ale będzie możliwość skorzystania także z rakiet udostępnionych przez organizatorów. Prosimy o zaopatrzenie się w wodę i odpowiedni sportowy ubiór.

Zajęcia będą trwały od 9 do 12. Warto także przypomnieć, że korty na Torze Kalbar można również wynajmować w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji na temat kortów znajduje się na stronie MOSiR. Sprawdź również szczegółowy plan pozostałych wydarzeń i imprez w ramach Wakacji z MOSiR-em.

Tekst i fot. MOSiR

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register