Bezpłatne ogłoszenia w internecie dla branży turystycznej. Tylko w wynajmij24.pl!

Bezpłatne ogłoszenia w internecie mogą być bardzo przydatne dla wszystkich tych, którzy działają w branży turystycznej. Jeżeli zajmujecie się wynajmem domków turystycznych, kwater, pokoi noclegowych, sprzętu turystycznego to możecie teraz całkowicie za darmo zamieścić swoje ogłoszenia w internecie w portalu wynajmij24.pl.

Sezon turystyczny coraz bliżej. Za chwilę rozpoczną się urlopy. To powoduje, że wielu przedsiębiorców działających w branży turystycznej i zajmujących się biznesowym wynajmem miejsc noclegowych, sprzętu turystycznego czy innych usług związanych z turystyką, ogłaszają się w internecie poszukując nowych klientów.

Ogłoszeń szukamy w internecie

Internet bowiem stanowi obecnie główne medium, gdzie osoby chcące zorganizować swój urlop będą szukały możliwości noclegowych oraz wielu atrakcji, w których będą mogli uczestniczyć. Tu turyści będą też poszukiwali ogłoszeń o wynajmie rowerów, kajaków, rowerów wodnych czy łodzi.

Dlatego obecnie większość przedsiębiorców z branży turystycznej usilnie reklamuje swoje usługi poprzez dodawanie ogłoszeń w internecie na portalach ogłoszeniowych.

Przeczytaj również:

Wynajmuj i ruszaj na urlop!

Tu jednak pojawia się poważny problem. Większość internetowych portali ogłoszeniowych umożliwia zamieszczanie ogłoszeń odpłatnie i ceny za nawet jedną ofertę mogą sięgnąć kilkudziesięciu złotych. To jeszcze nie wszystko – zamieszczone ogłoszenia w internecie, w portalach ogłoszeniowych mają swój pewien „cykl życia”.

Co to oznacza? Ogłoszenia w internecie są coraz droższe!

Chodzi o to, że wykupione ogłoszenie po jakimś czasie zostanie usunięte z portalu z ogłoszeniami w internecie. Nastąpi to po upływie określonego w regulaminie czasu ekspozycji ogłoszenia w internecie (w zależności od ceny) lub po wyczerpaniu limitu tzw. wyświetleń.

Oznacza to, że pomimo tego, że za zamieszczenie ogłoszenia w internecie zapłaciliśmy niemałe pieniądze, dość szybko zostanie ono usunięte ze strony internetowej z ogłoszeniami, i będziemy musieli ponownie wykupić nową ofertę.

Zamieść darmowe ogłoszenia w portalu wynajmij24.pl

Tymczasem jest alternatywa na drogie i krótkotrwałe ogłoszenia w internecie. Tą alternatywą jest portal osób wynajmujących www.wynajmij24.pl.

W portalu www.wynajmij24.pl całkowicie za darmo dodacie nieograniczoną ilość ogłoszeń o wynajmie, ze zdjęciami. Dodatkowo nie ma tu czasookresu, w którym Wasze ogłoszenie o wynajmie w internecie będzie eksponowane. To właściciel ogłoszenia, poprzez zarządzanie ofertami w panelu CMS, sam określi, kiedy chce usunąć swoje ogłoszenie.

Czyli podsumujmy, co daje nam portalu www.wynajmij24.pl

  •  całkowicie darmową możliwość rejestracji konta użytkownika,
  • bezpłatne dodawanie nieograniczonej ilości ogłoszeń o wynajmie w internecie razem ze zdjęciami,
  • brak określonego czasu ekspozycji zamieszczonego ogłoszenia w internecie. Sami decydujecie, kiedy chcecie swoje  ogłoszenie usunąć.

W portalu wynajmij24.pl założysz konto klienta całkowicie za darmo. Bezpłatne są również wszystkie ogłoszenia wynajmu, które klient zamieści w portalu wynajmij24.pl. Nie ma również limitu darmowych ogłoszeń – zamieszczasz w wynajmij24.pl tyle ogłoszeń o wynajmie, ile potrzebujesz.

Przeczytaj również jak dodać bezpłatne ogłoszenie w portalu wynajmij24.pl

W portalu wynajmujących wynajmij24.pl nie ma również limitu czasu prezentacji ogłoszenia o wynajmie. To klient sam decyduje, kiedy ogłoszenie o wynajmie będzie chciał usunąć z portalu wynajmij24.pl.

Może również bezpłatnie swoje ogłoszenia edytować, zmieniając cenę czy dodając inne zdjęcia.

Jeżeli więc potrzebujesz zamieścić w internecie wiele ofert wynajmu, to możesz teraz skorzystać z możliwości jakie oferuje portal wynajmujących wynajmij24.pl.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

https://wynajmij24.pl/login/rejestracja

Możliwość zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń wynajmu 

W pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość zamieszczenia szerokiej oferty dotyczącej swoich usług dotyczących wynajmu. Tu nie ogranicza Ciebie ilość znaków czy zdjęć. Piszesz swoje rozbudowane oferty, przedstawiasz swoje warunki najmu i zalety dotyczące skorzystania z Twojej oferty. Dodajesz tyle zdjęć, ile potrzebujesz. To Twoja oferta i tylko Ty decydujesz jak bardzo rozbudujesz swoje ogłoszenie by zachęcić klientów do skorzystania z niej.

Dzięki założeniu konta w pierwszym, ogólnopolskim portalu wynajmij24.pl masz możliwość, w każdej chwili edycji swojej oferty – możesz coś zmienić w opisie, dodać nowe informacje, zdjęcia itp. Edytujesz swoją ofertę w każdej chwili. Nic Ciebie nie ogranicza w tym zakresie.

Załóż swoje konto w portalu wynajmij24.pl już teraz i zacznij wystawiać swoje oferty.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register