Budżet Obywatelski – pozostało 11 dni głosowania!

1595 elblążan oddało już swój głos w Budżecie Obywatelskim na rok 2022. Przed nami ostatnie 11 dni głosowania. Prezentując poniżej aktualne statystyki, dziękujemy mieszkańcom za dotychczasową aktywność i zachęcamy tych, którzy jeszcze nie głosowali, aby wybierali ich zdaniem najlepsze projekty do realizacjiinformuje Urząd Miejski w Elblągu.

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek – osoby małoletnie za zgodą przedstawiciela ustawowego. Warunkiem uczestnictwa w głosowaniu jest podanie swojego imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz daty urodzenia.

Przed głosowaniem na zadania w poszczególnych okręgach warto sprawdzić do jakiego okręgu głosujący/głosująca należy. Na stronie www.budzetobywatelski.elblag.eu  w zakładce DOKUMENTY DO POBRANIA można sprawdzić (oraz pobrać) podział miasta na okręgi wyborcze. Głosy oddane na zadania z innego okręgu będą nieważne.

Głosować elektronicznie można przez stronę internetową – www.budzetobywatelski.elblag.eu,  system do głosowania będzie aktywny do 29 sierpnia, do godz. 23.59 (zachęcamy do tej najprostszej i najszybszej formy głosowania), z ww. strony można również pobrać i wydrukować papierową kartę do głosowania. Dokument będzie dostępny do pobrania do 29 sierpnia, do godz. 23.59. Karty dostępne są także w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności 1) oraz Ratuszu Staromiejskim(ul. Stary Rynek 25).

Wypełnione karty w formie papierowej należy składać wyłącznie w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Elblągu (ul. Łączności 1) do 30 sierpnia br.

Ze względu na pandemię COVID-19 i bezpieczeństwo nas wszystkich zachęcamy Państwado głosowania drogą elektroniczną.


Zobacz statystyki

Inicjatywy ogólnomiejskie

Okręg 1

Okręg 2

Okręg 3

Okręg 4

Okręg 5

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register