Bukmacherzy online czy klasycznie – jak grać w STS?

Banalne jest dla Ciebie obstawianie wyników spotkań piłkarskich, koszykarskich, siatkarskich itp.? Uważasz, że dobrze odnalazłbyś się w trakcie typowania zakładów bukmacherskich? Czas to sprawdzić w praktyce. Aktualnie numerem jeden, jeśli chodzi o polskie podmioty hazardowe, jest STS. Okazuje się, że możesz tam grać na wiele sposobów. Jak dokładnie? Poniżej mamy dla Ciebie charakterystykę wszystkich dostępnych na ten moment opcji.

Zalety obstawiania w sieci

Na pierwszy ogień idzie model typowania w internecie. Jest on zaś z roku na rok coraz bardziej popularny. Warto zaznaczyć, że STS oczywiście oferuje go w praktyce. Ta firma bukmacherska zapewnia, że możesz obstawiać online w sposób jak najbardziej legalny. Dlaczego jednak zdecydować się na ten właśnie konkretny wariant? Warto zaznaczyć, że dzięki temu możesz np. obstawiać prosto z własnego mieszkania, domu itp. O takiej porze, która danego dnia Ci najbardziej pasuje. W końcu możesz grać online 24 godziny na dobę. Przez siedem dni w tygodniu. Tylko czasami są realizowane prace konserwacyjne. W ich trakcie strona online STS nie jest dostępna. W pozostałych okresach możesz grać praktycznie non stop. Nie tylko wczesnym rankiem, zaraz po pracy, ale także np. późnymi godzinami wieczornymi. Dodatkowo to opcja, by zaoszczędzić. Czas i pieniądze. Warto zaznaczyć, że osoby rejestrujące nowe konta w STS mogą śmiało liczyć na wiele hojnych bonusów. Obecnie oferowane jest m.in. 1500 PLN. Tak samo, jak zakład bez ryzyka do 100 PLN.

Dlaczego warto grać w punktach stacjonarnych?

Lokali naziemnych generalnie nie brakuje. Szczególnie jeśli mówimy o tej firmie bukmacherskiej. STS ma bowiem najwięcej punktów stacjonarnych na terenie całego naszego kraju. Warto zaznaczyć, że szczególnie z tego przywileju korzystają osoby starsze, które mieszkają w większych miastach oraz miasteczkach. Dlaczego jeszcze STS punkty stacjonarne są nierzadko odwiedzane? Wiele osób zaznacza, że dla nich szczególnie liczy się to, że gra jest w pełni anonimowa (chociaż oczywiście przy relatywnie wysokich stawkach trzeba się wylegitymować). Co jeszcze ma znaczenie w ramach tego zagadnienia? Pełna lista punktów naziemnych znajduje się na https://www.sts.pl/pl/top-menu/lokale-sts/ (z wyszczególnieniem rozmaitych opcji dodatkowych). Co ważne, w lokalach stacjonarnych można spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach i wymienić się z nimi poglądami na przeróżne tematy (przede wszystkim bukmacherskie). W nowoczesnych punktach naziemnych nie brakuje też np. transmisji sportowych. Możesz zatem nie tylko obstawiać, ale także oglądać… Wiele osób chętnie zaś korzysta z tej opcji.

Jak jeszcze można obstawiać w STS?

Do wyboru jest także trzeci wariant. Mianowicie możesz obstawiać dzięki aplikacji mobilnej. Co zrobić, by skorzystać z tego narzędzia? Należy je pobrać, a potem zainstalować. Dzięki niemu będziesz mógł swobodnie obstawiać nawet wtedy, kiedy aktualnie jesteś poza swoim domem, mieszkaniem itp. Wystarczy tylko posiadać telefon i podłączenie do sieci (np. poprzez dane komórkowe).

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register