Był poszukiwany przez elbląski sąd. Wpadł na kradzieży sklepowej

Najbliższe dni 34-latek spędzi w więziennej celi. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w związku ze sklepową kradzieżą. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że był on poszukiwany przez elbląski sąd do osadzenia w areszcie.

Wczoraj (31.07) oficer dyżurny braniewskiej komendy został powiadomiony o kradzieży, do której doszło na terenie miasta. Patrol funkcjonariuszy ustalił wówczas, że nieznany mężczyzna zabrał ze sklepowej półki maszynkę do golenia, a następnie opuścił obiekt nie płacąc za towar.

Policjanci dokładnie przyjrzeli się wizerunkowi sprawcy kradzieży, który został utrwalony na monitoringu i ruszyli ulicami miasta poszukując go. Parę godzin później dostrzegli 34-latka. Standardowo, jak podczas każdej interwencji, funkcjonariusze przystąpili do ustalania danych oraz do ich sprawdzenia w policyjnych systemach.

Okazało się, że wobec 34-latka elbląski sąd wydał polecenie osadzenia w areszcie śledczym. Policjantom nie pozostało nic innego, jak odprowadzić mężczyznę do więziennej celi.

KPP Braniewo.

1 komentarz

  • Jan uszek Reply

    4 sierpnia 2018 at 01:04

    Policja nie doprowadza do wieziennych cel:/

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register