Castorama otwarta od środy

 

Już w najbliższą środę, 3 kwietnia, o godzinie 7.00 pierwsi Klienci odwiedzą nowy sklep Castorama w Elblągu. W nowo powstałym obiekcie dostępne będą produkty i usługi potrzebne podczas budowy, remontu i urządzania domu oraz wyposażenie ogrodów. Sklep w Elblągu będzie drugą tego typu placówką na Warmii i Mazurach.

Elbląska Castorama znajduje się przy ulicy Żuławskiej 25. Będzie otwarta od poniedziałku do piątku – w godzinach 7.00 – 21.00, w soboty – w godzinach 8.00 – 21.00 oraz w niedziele handlowe – w godzinach 9.00 – 19.00.

Stworzono nowe miejsca pracy dla 145 osób. Wśród doradców klienta znajdują się zarówno doświadczeni specjaliści, wieloletni pracownicy sklepów należących do spółki, jak i nowo zatrudnieni, którzy przeszli szereg szkoleń związanych z obsługą klienta oraz poszerzających wiedzę na temat produktów. 

W sklepie w Elblągu, oprócz profesjonalnej obsługi, będzie jeszcze więcej elementów, które wpłyną na komfort zakupów i pozwolą spełnić oczekiwania klientów. Obiekt ma powierzchnię sięgającą blisko 11 000 m², z czego 8500m² stanowi część handlowa. Sklep został podzielony na sektory: Ogród, Techniczny, Kuchnia-Łazienka-Magazynowanie, Budowlany, Ściany-Podłogi-Dekoracje, Obsługi klienta i Logistyki. Dodatkowo zaoferuje Castorama swoim klientom blisko 340 miejsc parkingowych.

Castorama w Elblągu zaoferuje ponad 35 000 produktów. Sposób prezentacji oferty w nowym sklepie ma sprawić, że klienci spośród całej gamy dostępnych rozwiązań, łatwo wybiorą te, które będą mogli z powodzeniem zastosować w swoich domach. Ważnym elementem będą także dodatkowe usługi, które są wysoko cenione przez Klientów – czyli transport, click&collect (możliwość zamówienia on-line i odbioru produktów w sklepie), click&delivery (możliwość zamówienia on-line z dostawą do domu).

W sklepie oferowane będą również kredyty umożliwiające finansowanie zakupów oraz wiele świadczeń związanych z przygotowaniem produktów do wykorzystania w domu i ogrodzie.

Castorama w Elblągu, tak jak cała sieć, zgodnie z hasłem „Zawsze niskie ceny” będzie na co dzień gwarantowała klientom ciekawe rozwiązania za niewielkie pieniądze.

Z okazji otwarcia nowego sklepu lider wśród sieci DIY/ home improvement przygotował dla mieszkańców Elbląga i okolic specjalną ofertę, dzięki której produkty będzie można nabyć na szczególnie atrakcyjnych warunkach. Bogaty asortyment umożliwi klientom realizację indywidualnych planów mieszkaniowych w kilku alternatywnych wariantach.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register