Chcesz obniżyć swoje rachunki za prąd nawet o połowę? Powiemy Ci, jak to zrobić

 

Przedsiębiorcze podejście do zarządzania domowymi wydatkami może się naprawdę opłacić. Obniżenie regularnie ponoszonych opłat przynosi wymierne korzyści i wspiera domowy budżet. Rachunki za energię elektryczną to jedne z niezbędnych wydatków. Niestety ogromna część konsumentów przepłaca za prąd. Jak tego uniknąć? I jak zacząć oszczędzać na energii?

Po prostu nie przepłacaj

Wielu właścicieli domów i firm przepłaca za energię elektryczną. Dlaczego tak się dzieje? Dostawcy i sprzedawcy prądu nakładają opłaty dodatkowe i podnoszą cenę prądu w trakcie trwania umowy. Różnice w cenie za 1 kWh wynikają z tego, że operatorzy prądu handlują energię elektryczną na różne sposoby i nakładają dodatkowe opłaty. Firmy kupujące prąd bezpośrednio na Towarowej Giełdzie Energii oferują korzystną cenę, która pozwala na kilkanaście procent rocznych oszczędności dla domu. Przykładowo podpisując umowę z marką Po Prostu Energia średnie przedsiębiorstwo z Elbląga może obniżyć swoją fakturę aż o 44 % w skali roku. Wystarczy zmienić sprzedawcę!

Porównaj oferty

Czy używałeś kiedyś kalkulatora, który pomaga obliczyć możliwe oszczędności na rachunku za prąd? Istnieją narzędzia, dzięki którym przeanalizujesz dotychczasową ofertę i aktualną fakturę. Kalkulator Po Prostu Energia  pozwala na analizę faktycznego zużycia prądu w Twoim domu. Narzędzie bierze pod uwagę liczbę domowników, rodzaj lokalu, stosowane ogrzewanie i sposób gotowania. Zużycie energii, które znajdziesz na swojej ostatniej fakturze wskazuje możliwe oszczędności. Liczby nie kłamią. Skorzystaj z kalkulatora, porównaj oferty i zacznij oszczędzać na energii!

Podpisz korzystną i najwygodniejszą umowę

Dzięki wypełnieniu formularza na stronie możesz skontaktować się z konsultantem, który przybliży Ci korzystną ofertę sprzedawcy prądu. Pełnomocnictwo pozwala na wszczęcie procedury zmiany sprzedawcy prądu bez wychodzenia z domu. Konsultanci firmy zajmują się całym procesem przejścia, a Ty nie musisz nic więcej robić.

Oferta Po Prostu Energia to gwarantowana niska cena energii, niezmienna przez okres trwania 12-miesięcznej umowy. Co ważne, firma nie pobiera też opłaty handlowej.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w tej chwili przepłacasz za prąd w swoim domu lub firmie w Elblągu. Poznaj możliwości, które pozwalają oszczędzić na energii bez zmiany stylu życia. Skorzystaj z kalkulatora energii zastanów się nad zmianą sprzedawcy prądu. Po prostu.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register