Chciał odpalić papierosa od kuchenki gazowej. Spalił całe mieszkanie

Policjanci interweniowali podczas pożaru, który wybuchł w jednym z mieszkań w centrum miasta. Z budynku patrol, który pierwszy przyjechał na miejsce, łącznie ewakuował pięć osób. Jak się okazało, sprawca pożaru miał…sporo na sumieniu.

Jak ustalono do pożaru miało dojść na skutek “odpalania papierosa od kuchenki gazowej”. Na mężczyźnie, który tak właśnie zrobił miała zapalić się kurtka, którą szybko zrzucił z siebie i od której zajęło się mieszkanie.

Gdy było już po akcji gaśniczej policjanci wrócili do mieszkania z jego właścicielką. Ta nerwowo się zachowywała i to nie jakby na skutek pożaru a z innego powodu.

– W mieszkaniu policjanci zauważyli na stole lusterko z rozsypanym na nim białym proszkiem oraz kartę kredytową. Proszek po sprawdzeniu narkotesterem okazał się być amfetaminą. Kobieta miała jeszcze dwa foliowe zawiniątka z narkotykiem – informuje Komenda Miejska Policji w Elblągu.

Resztę wieczoru spędziła w policyjnym areszcie. Odpowie teraz przed sądem za posiadanie środków odurzających. Może jej grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register