Chciała zrzucić winę na męża. Tego jednak…nie było

Kierująca z Braniewa próbowała wmówić policjantom, że to nie ona, a jej mąż prowadził samochód, którym wylądowała w rowie. Miała prawie 3 promile alkoholu. 

W poniedziałek (30.09.2019) około godz. 19:00 braniewscy policjanci zostali powiadomieni, że w okolicy miejscowości Glinka, w przydrożnym rowie znajduje się pojazd. Na miejsce natychmiast skierowano patrol ,,drogówki’’. Funkcjonariusze zastali w samochodzie kobietę, która początkowo próbowała ich przekonać, że to nie ona prowadziła samochód zanim wylądował on w rowie, a robił to aktualnie nieobecny na miejscu zdarzenia jej mąż.

Policjanci nie dali jednak wiary zapewnieniom kobiety, tym bardziej, że jak się szybko okazało, była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie jej stanu trzeźwości wykazało, że miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

Co więcej, funkcjonariusze ustalili, że ma ona zatrzymane prawo jazdy, także za jazdę w stanie nietrzeźwości. Według ustaleń policjantów, tym razem 43-latka jadąc w kierunku Braniewa straciła panowanie nad autem i zjechała z drogi do rowu. Teraz tą sprawą zajmą się kryminalni, a po nich zapewne sąd.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register