Co robić jeśli wniosek o kredyt w banku został odrzucony?

W obecnych czasach coraz częściej i chętniej sięgamy po kredyty i pożyczki. Po co ich potrzebujemy? Na wakacje, na mieszkanie, na samochód, ale też na szybkie i nagłe wydatki. Jedne kredyty bierzemy dogłębnie je analizując, a inne pod wpływem chwili, nagłego impulsu. Do kredytów zmusza nas życie, np. – gdy nieoczekiwanie zaleje nas sąsiadka – a my w domowym budżecie nie przewidzieliśmy tego nieszczęśliwego i nieoczekiwanego wypadku. Czasami jednak między nami, a spełnieniem naszych potrzeb czy marzeń stoi bank. A dokładnie jego odmowa w udzielenia nam kredytu. Co zrobić w takiej sytuacji? Zrezygnować?

Oczywiście, że nie! Jeśli bazy dłużników też nie są po Twojej stronie i prawie każdy pozabankowe pożyczkodawca zamyka Ci drzwi przed nosem, a rodzina też jest w ciężkiej sytuacji i nie może Ci pomóc – możesz spróbować zastawu.  Samochód, nieruchomość, działka dla prywatnego pożyczkodawcy to powinno być wystarczające zabezpieczenie. Lecz gdy pieniądze potrzebne na gwałt, możesz rozważyć również sprzedaż sprzętów, czy rzeczy, które stoją w domu i nie przydają się do niczego, a to zawsze zastrzyk dodatkowej gotówki.

Nie chcesz pozbywać się ulubionych rzeczy? W obecnym czasie gałąź pożyczek pozabankowych jest tak szeroko rozwinięty, że nie ma dużego problemu z tym, aby otrzymać taką pożyczkę tylko okazując dowód –  nie potrzeba zaświadczeń o zarobkach. A forma jest dowolna, możemy wybrać najbardziej wygodną dla siebie.  Dostępne są chwilówki przez internet oraz pożyczki ratalne. Konkurencja na rynku pożyczek pozabankowych jest na tyle duża, że wymusza obniżanie kosztów pożyczek (oprocentowania, prowizji, kosztów dodatkowych). Z ich pomocą można pożyczać nawet na lepszych warunkach niż w bankach, a za to znacznie szybciej i przede wszystkim wygodniej, bo wszelkie formalności załatwisz przez internet, nie wychodząc z domu.

Zakup sprzętu na raty czy to ze względu na to, że się zepsuł czy chęć zakupu wyprawki dla dziecka przecież szkoła za pasem, to typowa sytuacja. Zdarza się, że po kilku minutach sprzedawca informuje o odmowie transakcji kartą. Co zrobić, gdy bank nie chce udzielić kredytu? Wysłać wniosek o szybką pożyczkę online. Wystarczy Twój telefon bądź komputer a w nim dostęp do Internetu. Czeka na Ciebie dobra oferta bez zaświadczeń będąca ekspresowym rozwiązaniem problemu. Doskonałym przykładem jest Freezl, tam wszystko załatwisz w niespełna kilka minut, mało tego firma ta będzie skłonna pożyczyć Ci pieniądze nawet wtedy, gdy widniejesz w bazie BIK. Freezl rozumie, że w przeszłości mogłeś mieć problemy, ale nie przekreśla Twoich szans dziś!

W związku z rozwojem miejskich aglomeracji wielu pracowników dojeżdża do swojej pracy samochodem i czasami nie ma możliwości skorzystania z komunikacji publicznej. Na którą też ciężko liczyć, zwłaszcza w okresie zimowym. Co zrobić, gdy bank nie chce udzielić kredytu na nowy samochód czy też na remont pojazdu, a stary się odmawia posłuszeństwa?  Kolejnego wniosku nie składaj, bo choć mało osób o tym wie – im więcej wniosków, tym spada nasza zdolność kredytowa. Rozwiązaniem są prywatne pożyczki pozabankowe na raty. Od razu, bez zaświadczeń nawet na 4-5 lat możesz dostać aż do 10 tys. złotych.

Pamiętaj, do Twojej dyspozycji zawsze są dobre firmy pokroju Freezl, wystarczy dobrze poszukać, pożyczyć i oddać wszystko na czas. A życie od razu stanie się łatwiejsze.

1 komentarz

  • A. Reply

    23 marca 2018 at 14:54

    Moim zdaniem od chwilówek lepsze są pożyczki na raty 🙂

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register