“Czekoladowy” złodziej….kradł tylko słodkości

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego zatrzymali wskazanego przez pracowników sklepu mężczyznę. 23-letni Maciej S., jak się okazało, w sumie wyniósł 166 czekolad za ponad 720 złotych. Usłyszał zarzut. Wcześniej najprawdopodobniej dopuszczał się już takich czynów, zawsze jego łupem padały właśnie czekolady. Aktualnie trwają ustalenia dotyczące innych podobnych kradzieży.

Policjanci udali się do sklepu, gdzie ochrona ujęła podejrzewanego o kradzież. Jak się okazało na miejscu, był to mężczyzna, który wcześniej już przychodził do tego sklepu i wielokrotnie wynosił czekolady bez uregulowania rachunku. Aktualnie trwają szczegółowe ustalenia, weryfikacja zapisów monitoringu z okresu ostatnich 3 miesięcy. Jak twierdzą pracownicy, 23-letni Maciej S. wynosił głównie czekolady. W dniu zdarzenia wziął ich 28, ale kilka dni wcześniej liczba ta była znacznie większa. Mundurowi zatrzymali 23-latka. Trafił do policyjnej celi.

Resztą zajęli się śledczy z wydziału mienia. Przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, zabezpieczyli zapisy monitoringu i na podstawie zgromadzonych dowodów przedstawili Maciejowi S. zarzut kradzieży 166 czekolad o wartości ponad 720 złotych. Sprawa może mieć ciąg dalszy, ponieważ trwa weryfikacja wcześniejszych ewentualnych podobnych czynów podejrzanego.

 

źródło: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register