Czterech mieszkańców powiatu elbląskiego zginęło w wypadku drogowym!

Tragedia na trasie krajowej numer 5 w Niewieścinie w woj. kujawsko-pomorskim. To odcinek drogi między Bydgoszczą a Świeciem. W wypadku zginęły cztery osoby, mieszkańcy powiatu elbląskiego – informuje RMF.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek przed południem, po godzinie 11.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że auto osobowe dostało się między dwie ciężarówki. W tył forda, którym jechały cztery osoby, uderzył samochód ciężarowy. Na skutek uderzenia auto osobowe zostało wepchnięte pod tył ciężarówki jadącej przed nim. Ford transit został całkowicie zmiażdżony.

Ofiary wypadku jechały tym właśnie autem. Pochodziły z powiatu elbląskiego. Mężczyźni mieli 41, 39, 38 i 24 lata.

“W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy: osobowy peugeot, ciężarowy MAN, ford transit oraz ciężarowe volvo. Oba pojazdy ciężarowe przewoziły kruszywo. Czterej mężczyźni podróżujący fordem transitem zginęli na miejscu” – poinformowała policja.

Jechały w jednym kierunku – w stronę Gdańska. Doszło do najechania samochodów na siebie. Stało się to w momencie kierowania ruchem z powodu prac budowlanych – powiedziała RMF FM Joanna Tarkowska rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Kierowca jednej z ciężarówek trafił do szpitala. Zabrał go śmigłowiec LPR. Trasa krajowa numer pięć była zablokowana. Policja kierowała na objazdy.

fot. OSP Dobrcz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register