Dachowanie na Nowowiejskiej w Elblągu. Kierowcy nic się nie stało

Dachowanie na ul. Nowowiejskiej? Do takiego wypadku doszło wczoraj. Kierowcy na szczęście nic się nie stało, a policja nie ukarała go nawet mandatem.

16 maja strażnicy miejscy podczas patrolowania miasta na ul. Nowowiejskiej ok. godz. 11:15 zauważyli samochód po dachowaniu. Bezzwłocznie udali się do przewróconego pojazdu jednak w środku nikogo nie było – kierowca sam opuścił pojazd. Na szczęście, jak się później okazało nic mu się nie stało i nie potrzebował pomocy medycznej.

Strażnicy na prośbę przybyłych później innych służb zabezpieczali miejsce zdarzenia.

Straż Pożarna przemieściła przewrócone auto na lawetę. Zostało uprzątnięte potłuczone szkło i usunięto wyciekły olej z pasa drogowego.

Ostatecznie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Elblągu nie ukarali kierowcy, bo w ich ocenie było to zdarzenie losowe. Według ustaleń podczas skrętu w prawo, w stronę parkingu, doszło do pęknięcia tylnego zawieszenia pojazdu, w wyniku czego auto dachowało.

1 komentarz

  • Supermen Reply

    21 maja 2024 at 09:08

    Ahhh te “perełeczki 20 Letnie są jak nowe” zardzewiałe przewody Hamulcowe wahacze zgnite itp. zwłaszcza jak auto użytkowane w Lesie .

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register