Dlaczego to zrobił? Policja poszukuje sprawcy

Policjanci z Elbląga poszukują świadków znieważenia pomnika – Dębu Pamięci, które miało miejsce na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Zdarzenie miało miejsce 22 września br. około godziny 15.00 na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Gronowie Górnym przy ul. Szmaragdowej 5. Tam kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który podchodzi do Dębu Pamięci i go łamie.

Zabezpieczony został również monitoring z kamer autobusu, do którego zaraz po zdarzeniu wsiadł mężczyzna. Policjanci prowadzący sprawę proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie (55 230 16 30 lub 55 230 16 20 oraz 997 i 112). Informacje można też przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres (policja@elblag.ol.policja.gov.pl). Policja zapewnia całkowitą anonimowość.

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

 

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register