Do jakiej sylwetki dwuczęściowy strój kąpielowy?

Dwuczęściowe stroje kąpielowe królują na plaży każdego lata. Pozwalają idealnie opalić ciało, a dobrane w odpowiedni sposób do figury podkreślając jej atuty. Jednak warto pamiętać, że kupując dwuczęściowy strój kąpielowy, należy zwrócić uwagę na poszczególne modele, a ostateczny dopasować do typu własnej sylwetki. Jak to zrobić?

Dwuczęściowy strój w dużym rozmiarze

Wiele kobiet mylnie uważa, że dwuczęściowe stroje kąpielowe sprawdzają się wyłącznie na szczupłych sylwetkach. Jest to jednak błędne przekonanie. Stroje kąpielowe dwuczęściowe mogą również doskonale prezentować się na obfitych kształtach.

Należy jedynie pamiętać, aby odpowiednio dopasować krój. Jeśli obawiasz się, że dwuczęściowy strój jedynie podkreśli tłuszczyk na brzuchu, postaw na ten, który posiada dół z wysokim stanem. Dzięki temu dodatkowy materiał doskonale zbierze skórę z brzucha, a przy tym sprawi, że ta część ciała będzie wyglądała na płaską. Góra stroju kąpielowego z kolei powinna posiadać szerokie ramiączka jeśli masz obfity biust.

Dwuczęściowy strój dla szczupłych sylwetek

Skoro już wiesz, że dwuczęściowy strój kąpielowy sprawdzi się doskonale niezależnie od tego, jaki rozmiar nosi jego właścicielka, warto wiedzieć, jak to wygląda w przypadku szczupłych kobiet. Czy mogą one dowolnie przebierać w dwuczęściowych strojach kąpielowych? Jak się okazuje to, czy będziemy dobrze w nim wyglądać, nie zależy wcale od rozmiaru, ale od tego czy odpowiednio dopasujemy krój i kolor do typu swojej sylwetki, a nawet karnacji. Szczupłe kobiety nie muszą jednak chować swojego brzucha pod warstwą materiału.

Miłośniczki opalania mogą spokojnie sięgnąć po krój stroju kąpielowego, w którym są płytkie majtki odsłaniające brzuch. Chcąc wyeksponować biust mogą również sięgnąć po stanik posiadający miseczki push-up, które podniosą i podkreślą piersi. Uzyskany dzięki nim efekt będzie w pełni naturalny. Sposób szycia staników daje pewność, że miseczkom nic się nie stanie podczas kąpieli w wodzie.

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register