Dopalacze w sexshopie

Akcja policjantów z Ursynowa doprowadziła do zabezpieczenia 150 sztuk opakowań z substancjami niewiadomego pochodzenia tzw. dopalaczami. Zabronione prawem produkty były ukryte w specjalnie przygotowanej do tego skrytce w ściance działowej sklepu z produktami erotycznymi na Woli. W ręce policjantów wpadł sprzedawca i osoba, która zakupiła nieznany specyfik. Towar zostanie poddany teraz szczegółowym badaniom.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu ursynowskiego komisariatu skontrolowali sklep na Woli w związku z podejrzeniem, że mogą tam znajdować się tzw. dopalacze. We wnętrzu sklepu z pozoru nic nie wzbudzało podejrzeń. Dopiero dokładne sprawdzenie pomieszczeń pozwoliło na odkrycie specjalnej skrytki, w której schowane były zabronione prawem produkty.

skrytkafoto: ksp

Okazało się, że w ściance działowej sexshopu były ukryte opakowania z różnymi substancjami. Zostały one zabezpieczone do dalszych badań laboratoryjnych. Eksperci z komendy stołecznej sprawdzają teraz, czy są to substancje objęte zakazem wprowadzania do obrotu.

źródło tekst, foto i film: policja.waw.pl

0 komentarzy

Napisz komentarz

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register